dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    Guest

    Domyślnie NAZWY PROJEKTOW w temacie a nie imiona wlascicieli

    Kochani
    Dlaczego nikt nie podaje nazwy projektu domu ( i ew. pracowni) w temacie?????????
    Co mnie obchodzi, czy to buduje Ziuta czy Kazio? Chcialabym szybko znalezc to, co mnie interesuje. Nie zawsze mam czas na ogladanie wszystkiego po kolei.
    Chociaz czasami przez to (a moze dzieki temu) siedze strasznie dlugo i w koncu zapominam, czego szukalam.
    Ale nie zawsze tak moge.
    Prosze podawajcie nazwy projektow w temacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    a jak czyjś projekt nazywa się: "projekt budowlany budynku mieszkalnego, dwurodzinnego, garażu dwustanowiskowego i przydomowej oczyszczalni ścieków" ???

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Justa!
    Nie bądź niesprawiedliwa... Nie wszyscy tak robią - jest dużo nazw projektów w tematach postów, chociaż ja akurat nie mam .

  4. #4

    Domyślnie

    Przykro mi, że Cie to nie obchodzi, ale np taka JA - co miałam wpisać jak nie wiem jaka jest nazwa projektu??? To raczej skomplikowana sprawa dlaczego tak jest, ale po prostu nie znam.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Nie chodzilo mi o to, ze w ogole nie obchodzi mnie, kto buduje, ale w pierwszej chwili, gdy szukam czegos konkretnego, po prostu latwiej znalezc informacje dotyczace konkretnego projektu. A pozniej? Milo jest kojarzyc, z kim sie rozmawia. Ale naprawde nie w momencie, gdy przegladam setki postow.

  6. #6

    Domyślnie

    To może jakby każdy wpisywał ta nazwę dużymi literami jako pierwsze słowa w poście by Ci (i innym) pomogło

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Część domków wykonywana jest według projektów indywidualnych(np mój)więc wpisywanie w takiej sytuacji nazwy jest w ogóle bez sensu. Ja np jestem zadowolona z wpisywania imion lub nicków forumowiczów bo mam "swoje ulubione" domki do oglądania i lubię śledzić dokonania konkretnych forumowiczów
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    A ja w ogole nie wiem w czym jest problem

    jak kots chce zobaczyc jak wyglada jakis konkretny projekt to niech wejdzie na "Projekty" a jak chce zobaczyc domek np. kogoś z kim kiedys na forum rozmawiał niech wejdzie tutaj
    A poza tym co by dalo ze ktoś by napisal ze np buduje dom w Prymulkach, D08 itp, jak tak kazy domek jest inny (raczej nie ma 2 takiech samych domków wykonanych na podstawie tego samego projektu - wystaczy troche przestawic scianke, inna elewacje itp).

    A w ogole sadze ze ten watek warto by przeniesc do "Uwagi o forum"
    2 polowa Wojty'ego
    mojaFOTOSFERA-mój BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Wojty,popieram Cie w 100%

  10. #10

    Domyślnie

    Zgadzam się w 1000000 % z justą

    Trafiłam na forum muratora głównie z tego powodu aby sprawdzić czy ktoś buduje taki dom jak ja! Przeczytałam jednym tchem wszystkie informacje na temat mojego projektu jaki znalazłam w wyszukiwarce forum.

    W drugiej kolejności intersują mnie wątki "wymian doświadczeń", "wnątrza". Co komu szkodzi w temacie wątku "dziennik budowy" wpisać w tytule "dom Ziutki i Stasia -projekt indywidualny" lub "manuela Józia i Zosi"?

    To nie wymaga więcej nakładu pracy a jestem pewna, że chętniej czytałoby się te strony. Powód jest prosty- każdy przy budowie ma bardzo mało czasu. Jak już się dostanę na forum to raczej po konkretne informacje.

    Pozdrawiam wszystkich budowlańców

    Betty

  11. #11

    Domyślnie

    POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!
    Dobry murator był architektem i budowniczym,
    Projektował budowlę i nadzorował jej wykonanie (...)
    Murator był fachowcem i to, co robił robił solidnie,
    Na chwałę swoich czasów i ku podziwowi potomnych.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarek
    a jak czyjś projekt nazywa się: "projekt budowlany budynku mieszkalnego, dwurodzinnego, garażu dwustanowiskowego i przydomowej oczyszczalni ścieków" ???
    Tak właśnie, zwie sie moj (tylko jednorodzinnego)

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Hmm, ja osobiście nie rozumiem problemu - zwłaszcza w sytuacji, kiedy jest wyszukiwarka.
    Można wstukać nazwę projektu i szukać w konkretnym dziale - np. właśnie w galerii. I po kłopocie.

    pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie

    Ta wyszukiwarka tak na marginesie działa "kiepsko". Jeden wielki smietnik.
    AUtor mógłby nad tym popracować

    Mobby

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie tak!!!

    jeśli tylko macie nazwy projektów zamieście je !!! dzięki

  16. #16

    Domyślnie

    JUsta ma rację- mozna przecieżzamiescić nazwę projektu,pracownię i tego nieszczęsnego Kazia czy Zyzia. Mnie interesuje przedewszystkim wygląd konkretnego projektu a nie lista imion domowników. A co do projektów no name to ile takich jest na forum?

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał TJ7
    JUsta ma rację- mozna przecieżzamiescić nazwę projektu,pracownię i tego nieszczęsnego Kazia czy Zyzia. Mnie interesuje przedewszystkim wygląd konkretnego projektu a nie lista imion domowników. A co do projektów no name to ile takich jest na forum?
    co najmniej jeden - moj. Projekt indywidualny
    A jak chcesz sobie poszukac to jest opcja "szukaj"
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  18. #18

    Domyślnie

    No a potem przez godzinę przekopuj się przez domki Kazia i Ziutki żeby nie
    znależć tego własćiwego - powodzenia! I nie mów o własciwym definiowaniu kryteriów wyszukiwania - jeszcze sobie z tym jakoś radzę i myślę, że większość użytkowników Forum też. A co do projektów indywidualnych to można np.tak Dom indywidualny Kazia i Ziutki nie?

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał TJ7
    No a potem przez godzinę przekopuj się przez domki Kazia i Ziutki żeby nie
    znależć tego własćiwego - powodzenia! I nie mów o własciwym definiowaniu kryteriów wyszukiwania - jeszcze sobie z tym jakoś radzę i myślę, że większość użytkowników Forum też. A co do projektów indywidualnych to można np.tak Dom indywidualny Kazia i Ziutki nie?
    Mozna, ale nie trzeba.
    Oczywiscie z Twojego punktu widzenia masz racje. Z mojego nie. Mamy demokracje i kazdy sobie nazywa jak chce...
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  20. #20

    Domyślnie

    Zdecydowanie jestem za umieszczaniem nazwy projektu, a potem imion inwestorów.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony