dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Izolacja przeciwwilgociowa ścian od wewnątrz

    Witam, planuję właśnie remont pomieszczenia gospodarczego, w którym występuje problem wilgoci i mocno zagrzybionych ścian.

    Pomieszczenie jest jakby podpiwniczone tzn. częściowo jest zasypane od zewnątrz ziemią (różnice terenu), ale mieści się na parterze.
    Podczas budowy, 30 lat temu schrzaniono izolację przeciwwilgociową, stąd problem wilgoci i grzyba. Wiem, że trzeba zlikwidować przyczynę, ale prace koparką póki co nie wchodzą w grę. Chciałbym się pozbyć tego grzyba i pomalować ściany, sprawa jest pilna.

    Zastanawiałem się nad uszczelnieniem ścian od wewnątrz np. masą uszczelniająca typu atlas woder s, szlamem, farbą typu bloker wilgoci sam nie wiem. Folia w płynie odpada, bo nie chce potem kłaść płytek a ściana musi jakoś wyglądać. Co robić?
    Ostatnio edytowane przez Elvis26 ; 22-11-2021 o 01:18

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Expert-Bud A.G.

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-500
    Posty
    50

    Domyślnie

    Niestety kolego żaden z tych sposobów nie przyniesie ci dobrego efektu, są oczywiście sposoby jak to wykonać trwale ale to dość kosztowne i niełatwe dla laika zadanie i pomimo poniesionych dość dużych kosztów i tak będziesz musiał w niedalekiej przyszłości wykonać izolację od zewnątrz.
    Pozdrawiam, Grzegorz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony