dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Problem z odbiorem kontenera na gruz

    Doradźcie proszę co mam zrobić. Firma odbierająca kontener na gruz nie chce go odebrać, gdyż twierdzi ze nie zostało jej zapłacone za usługę. Ja zapłaciłam za kontener firmie remontowej - która wynajęła ten kontener, jak widać - nie rozliczyła sie z ta firma. Kontener stoi pod moim domem od kilku tygodni i czuje sie jak między młotem a kowadłem. Firma remontowa twierdzi ze zapłaciła za kontener natomiast druga strona twierdzi ze nie. Co mogę zrobić?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Dowód przelewu z firmy remontowej dla firmy od kontenera. To nie jest tajne, kontrahent ma wiedzieć. Śmierdzi kantem.

  3. #3

    Domyślnie

    Firma od kontenera twierdzi ze sie rozlicza zbiorczo za kilka kontenerów z firma remontowa. I ze nie odbierze kontenera poki nie dostanie kasy za wszystkie…

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Zgłoś dwoje żądanie do firmy remontującej.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zgłoś dwoje żądanie do firmy remontującej.
    Zgłosiłam, udaja głupiego ze nie wiedzieli, potem ze rozwiążą problem następnego dnia i tak od kilku tygodni.

  6. #6

    Domyślnie

    Sprawa dla prawnika bez dwóch zdań. Szybkie pismo i po sprawie (do wykonawcy).
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.314
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Staraszafa Zobacz post
    Co mogę zrobić?
    Jak nie zapłaciłeś firmie remontowej 100% potrąć i zapłać firmie od kontenera.
    Jak zapłaciłeś - to prawnik i długie miesiące albo i lata kopania się z koniem.

    Na przyszłość - nie płać wykonawcy, jak nie zrobi 100% tego, do czego się zobowiązał.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jak nie zapłaciłeś firmie remontowej 100% potrąć i zapłać firmie od kontenera.
    Jak zapłaciłeś - to prawnik i długie miesiące albo i lata kopania się z koniem.

    Na przyszłość - nie płać wykonawcy, jak nie zrobi 100% tego, do czego się zobowiązał.
    No właśnie zapłaciłam… odebrać kontener mieli następnego dnia…

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony