dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nowaczeekk96

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Jaroslaw
    Kod pocztowy
    37-500
    Posty
    3

    Domyślnie Problem z rowem

    Witam was chcialbym od was dostac kilka porad otoz kupilem dom ktorego zaraz z widocznego okna leci row srodkiem dzialki miedzy jedna dzialka a druga row jest gminy stoi tam duzo wody przez co tereny sa podmokle koparka ktora przyjechala na przebranie rowu zakopala sie nie mam juz nerwuw do tego rowu

  2. #2

    Domyślnie

    I czego w związku z tym rowem od nas oczekujesz? Bo nie sprecyzowałeś pytania.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nowaczeekk96

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Jaroslaw
    Kod pocztowy
    37-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Chodzi mi zeby tej wody bylo mniej a nie bardzo wiem co mam zrobic jakby nie bylo pod sciana domu prawie on leci :/

  4. #4

    Domyślnie

    Odprowadzić gdzieś wodę
    Chyba nie liczysz na więcej szczegółów skoro nikt nic nie wie co tam dokładnie się dzieje i dlaczego?
    przed zakupem nie rozważałeś tego problemu? jeśli tak to dlaczego?
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nowaczeekk96

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Jaroslaw
    Kod pocztowy
    37-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Row przechodzi od poczatku mojej dzialki do samego konca jest to row gminy na poprzednich dzialkach jest pozamulany ja u siebie latem czyscilem go i wody nie bylo teraz zima gdy rostopy i deszcze jakbym mial basen pod domem pan ktory przyjechal koparka przebral kawalek z poczatku przez co woda bardziej stoi gmina nic nie chce z tym zrobic wycofali sie bo nie maja mniejszej koparki zeby wjechac w teren

  6. #6

    Domyślnie

    Jeżeli rów należy do gminy choć wątpię bo jak piszesz przebiega przez środek Twojej działki to udrożnienie zgłaszasz do gminy albo do spółki wodnej o ile taka funkcjonuje na twoim terenie.

  7. #7

    Domyślnie

    1 Jak kupiłeś opchnij z powrotem
    2 Pogódź sie z wiosennymi i jesiennymi rozrywkami wodnymi
    3 zbierz forsę na zaizolowane betonowe koryto dla tego rowu na działce i jakieś 20 m powyżej i poniżej.
    To ograniczy podsiąkanie wody w grunt twej działki
    4 udrożnij rów poniżej działki niech kto inny ma problem

  8. #8

    Domyślnie

    Udrożnienie, pogłębienie rowu ci pozostaje.
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony