dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pytanie o mocowanie/wykończenie ścian...

    Hej wszystkim, więc natknąłem się na mały problem i nie jestem pewien, co dalej zrobić, aby zaradzić... Moja żona i ja niedawno zaczęliśmy całkowicie majsterkować w naszej kuchni. W większości wszystko poszło całkiem nieźle, ale ona absolutnie nalegała na sklejanie płyt kartonowo-gipsowych / co nie po tym, jak podniosłem arkusze.

    Przewiń do przodu 3 tygodnie później, nie jest zadowolona z wyników (widoczne są nierówne obszary, zagłębienia, które można wyczuć w rogach ścian itp.) ani na ścianach, ani na suficie. Chodzi o to, że musieliśmy iść do przodu https://19216811.cam/ https://1921681001.id/ (to był bardzo długi projekt i mieliśmy oszacowania/pomiary blatów, których nie mogliśmy odepchnąć).

    Krótko mówiąc, dokończymy resztę i wrócimy do ścian później (co wiem, że może nie być najlepszym pomysłem). Szafki są w środku, blaty w drodze, a podłoga jest w połowie gotowa.

    Myślę, że moje pytanie brzmi: Jakie są najlepsze sposoby na posprzątanie „problemów” ze ścianami w inaczej wykończonej przestrzeni? Wypróbowane i sprawdzone w ten sam sposób, w jaki robisz puste i puste miejsce? ...a może są jakieś triki na ukrycie niedoskonałości, które zadziałają? Jeśli miałbym iść drogą zawodową (którą w tym momencie bardzo rozważam), jakiego rodzaju profesjonalistę bym nazwał? Nie wiem, czy to byłby facet z płyt kartonowo-gipsowych, malarz, czy coś innego.
    Ostatnio edytowane przez sirikonta ; 24-01-2022 o 12:04

  2. #2

    Domyślnie

    Wynieść szafki, okleić podłogę, zrobić ściany, posprzątać podłogę, wnieść szafki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony