dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Drzwi KMT Plus - brak mozliwosci regulacji zamka

    Dzien dobry, moj pierwszy post na forum i od razu mialbym pytanie. Chodzi o drzwi KMT Plus. Drzwi wstawione pare lat temu. Model ten nie posiada regulacji zamka, nie ma tam zadnego zaczepu tylko jedynie sam otwor, zarowno przy zamku gornym, jak i dolnym. Dla zobrazowania zdjecie przykladowe https://www.oknonet.pl/img/newsy/kmt/_big/110614_02.jpg U mnie przy gornym zamku sa dwa takiej samej wielkosci otwory tak jak ten nizej ze zdjecia.

    Przy zamknieciu drzwi odchodza, mozna nimi poruszyc. Czy dla tego modelu drzwi dostepne sa jakies zaczepy albo czy jest jakis inny sposob na rozwiazanie tego problemu?
    Ostatnio edytowane przez Apollo440 ; 30-01-2022 o 10:32

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zaczep do regulacji zamka kupisz w sieci za kilka -kilkanaście zł. Myślę, że złota rączka jakoś by go w tej ościeżnicy zamocowała (ale tylko myślę, a moja fantazja jest bardzo optymistyczna, lecz bardzo mało realistyczna).
    Dlatego pewnie użyłbym młotka odpowiednio stukając w ościeżnicę...
    Ew. możesz próbować z nowymi uszczelkami lub próbą przesunięcia osi zamka w skrzydle (nie zawsze się da, ale czasem standardowe mocowanie jest wystarczająco niedokładne, że może pomóc.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz,moze sprobuje na poczatek z wymiana uszczelki. Na dobra sprawe nie byly wymieniane, a widac, ze juz troche sie zuzyly.

  4. #4

    Domyślnie

    Pewnie uszczelka się wygniotła albo możesz spróbować regulacji drzwi. W necie masz pełno grafik i filmików jak regulować ten typ zawiasów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony