dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 128
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 2541
  1. #61

    Domyślnie Re: drzwi

    Cytat Napisał Wosto
    Cytat Napisał fredblasz
    ja zamierzam kupic drzwi firmy KMT Plus z oszkleniem ok. 2000 zl (metalowe, klasa antyw. B)
    Też myślę o takich i chętnie przyłączę się do postu:
    Cytat Napisał lukasz1006
    a czy ktoś posiada drzwi firmy KMT? i może się podzielić wrażeniami.
    Pozdrawiam.
    na Allegro znalazłem coś takiego, cena naprawdę kusząca tylko ciekawe jak z jakością: http://allegro.pl/item335852420_drzw...promocja_.html

  2. #62
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    a czy ktoś z was posiada drzwi chińskie,takie za 600-700zł,bo mąż się upiera przy nich a mi się jakoś to niewidzi.ciekawe jak wytrzymale one sa

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysweetbabys
    a czy ktoś z was posiada drzwi chińskie,takie za 600-700zł,bo mąż się upiera przy nich a mi się jakoś to niewidzi.ciekawe jak wytrzymale one sa
    Zakupiłem na Allegro drzwi chińskie z uszkodzoną ościeżnicą jako drzwi tymczasowe. Z moich obserwacji:
    - bardzo łatwy montaż
    - wygląd taki sobie tzn. okleina i tłoczenia OK, ale np. klamka tandetna
    - trzeba uważać na zamki ponieważ są niestandardowe i jak ulegną uszkodzeniu będzie duży kłopot, a od sprzedawcy słyszałem że nie są one zbyt trwałe

    Ogólnie nie polecam tych drzwi jako głównych drzwi wejściowych - nie będą one ładną wizytówką domu.
    "... pogódź się z tym, że co byś nie zrobił to i tak wcześniej, czy później okaże się, że mogłeś to zrobić lepiej, inaczej, taniej, szybciej itd, itd ..."

  4. #64

    Domyślnie Re: drzwi

    Cytat Napisał lukasz1006
    Cytat Napisał Wosto
    Cytat Napisał fredblasz
    ja zamierzam kupic drzwi firmy KMT Plus z oszkleniem ok. 2000 zl (metalowe, klasa antyw. B)
    Też myślę o takich i chętnie przyłączę się do postu:
    Cytat Napisał lukasz1006
    a czy ktoś posiada drzwi firmy KMT? i może się podzielić wrażeniami.
    Pozdrawiam.
    Moi rodzice od kilku lat użytkują KMT. Sprawują się dobrze, z jednym minusem: trzeba porządnie ciągnąć za klamkę, żeby zamknąć. Ta firma podobno tak ma Zdaniem sprzedawcy jest to "zasługa" ciepłych uszczelek zamontowanych i na ościeżnicy i na skrzydle drzwiowym.
    Sama jestem na etapie wyboru drzwi do domku i zastanawiam się nad tą firmą, albo drewnianymi. W sumie za cenę jednych drewnianych będę miała dwoje drzwi stalowych (w tym do kotłowni - wejście od ogrodu).
    Poczytuję więc sobie wątki o drzwiach i się "biję" z myślami co wybrać. Piszcie więc Wasze spostrzeżenia i ułatwiajcie decyzję niezdecydowanym takim jak ja

  5. #65

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne (jakie?)

    Witam,

    Drodzy Państwo jakiej firmy drzwi zewnętrzne kupowaliście do swoich domków? Czy to koniecznie ze względu na ubezpieczenia muszą być drzwi antywlamaniowe klasy C?

    Jakie drzwi polecicie? (Potrzebuję kupić drzwi 90)

    Pozdrawiam

    Przemek

  6. #66
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie Re: Drzwi zewnętrzne (jakie?)

    Cytat Napisał Aga_I_Przemek_WCH
    Czy to koniecznie ze względu na ubezpieczenia muszą być drzwi antywlamaniowe klasy C?
    To w zależności jakie i od kogo chcesz ubezpieczenie.

  7. #67
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Ze swojej strony jeszcze tylko przestrzegę:
    http://forum.muratordom.pl/drzwi-z-drzwi-pl,t140242.htm

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Tu dyskutowano o drzwiach zewnętrznych:

    http://forum.muratordom.pl/jakie-drz...%20zewnętrzne

    A tu Forumowicze pokazywali swoje drzwi:
    http://forum.muratordom.pl/pochwalci...%20zewnętrzne


  9. #69

    Domyślnie

    Posiadam drzwi drewniane z ociepleniem wewnątrz. Niestety drzwi mocno pracują na zmianę wilgotności. W sesonie grzewczym, kiedy w sieni jest ciepło i sucho, a na zewnątrz odwilż, drzwi doznają szoku i wyginają się w lekki banan w taki sposób, że nie można ich domkąć na zamku. Jest to bardzo uciążliwe. Drzwi są pomalowanę jedynie bejcą z obawy przed łuszczeniem powłoki lakierniczej w słoneczne dni. Są bowiem wyeksponowane w całości na południe. Czy ktoś mógłby coś doradzić, jak zabezpieczyć się przed tym wypaczaniem?

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał daxima
    Z jakiego drewna drzwi zewnętrzne
    Czy dopłacać i brać z meranti czy postawić na sosnę.
    Dołączam się do pytania. Muszę szybko zamówić drzwi, a nie mam pojęcia czy jest sens dopłacać do meranti. Czym tak na prawdę różnią się takie same drzwi zrobione z klejonej sosny i z meranti?

  11. #71

    Domyślnie

    Nikt nie podpowie jak to jest z sosną i meranti?

  12. #72

    Domyślnie

    Ja mam inne pytanko,podobają nam się drzwi firmy CAL.www.drzwi-cal.pl czy ktoś z Was ma takie?polecacie czy nie?

  13. #73
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Mamy drzwi drewniane z Włoszczowej, wyglądają super, ale zaczynają się paczyć - są zamontowane już od ponad roku ale problem zaczął się dopiero tej zimy, jak zaczęliśmy grzać - na środkowy zamek zamykają się bez problemu, górny trzeba docisnąć. Jak znam życie, gwarancja tego nie obejmie
    Też myślałem nad Gerdą GWX-20, ale wtedy nie mieli odpowiedniego koloru (teraz mają).
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  14. #74
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar martek1981
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Słupsk, Bydlino
    Posty
    615

    Domyślnie

    My bedziemy mieli u siebie dwuskrzydłowe KMT: http://www.kmt.com.pl/. To dobre drzwi w konkurencyjnej cenie.
    Zdjęcia z budowy Domu w Winorośli
    "Szczęście można znaleźć w działaniu, nie tylko w posiadaniu"

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał anpi
    Po drugie, gwarancja nie obejmuje także drzwi posiadających jakiekolwiek uszkodzenia, tzn. jeśli zostaną zarysowanie lub drapnięte przez psa lub kota - nie ma gwarancji.

    Takich kwiatków w karcie gwarancyjnej jest sporo.
    Czego się spodziewałeś? Jak wybijesz szybę to chciałbyś żeby producent oddał Ci pieniądze albo wymienił na nowe?
    Nie spotkałem firmy, która by dała gwarancję na mechaniczne uszkodzenia

    Na marginesie w dziale "Wnętrza" jest bardzo fajny post na temat drzwi zewnętrznych.

  16. #76

  17. #77

    Domyślnie Jakie drzwi wejściowe??

    przeglądam forum i nie mogę znaleźć informacji na temat drzwi wejściowych. Może ktoś ma ciekawych producentów lub dobre bądź złe doświadczenia z drzwiami wejściowymi. Na drzwi wejściowe nie chcę wydać dużej kwoty. Chciałbym kupić drzwi wraz z montażem w cenie do 2500zł. Pozostają więć pewnie stalowe w okleinie. Interesują mnie jak najbardziej proste drzwi najlepij całkowicie płaskie bez przetłoczeń w kolorze orzecha lub tzw nowoczesne drzwi proste bez przetłoczeń ale z jakimiś ciekawymi wstawkami "okienek" szklanych pasów itp.

    Dziękuje za wszelkie cenne informacje.
    pozdrawiam Damian

  18. #78

  19. #79

    Domyślnie

    Ja schody,drzwi wewnętrzne i zewnętrzne zamawiałem u tego samego stolarza.Za 9 kpl pojedyńczych 1 podwójne,schody i drzwi wejściowe(dębowe) równo rok temu zapłaciłem 20kpln dał taki rabat że wejściowe prawie gratis
    Jako reklama jego firmy.
    A wzór na wejsciowe to szukaliśmy jeżdząc po budowach

  20. #80
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    o drzwiach zewnętrznych jest sporo postów wystarczy poszukać np.

    http://forum.muratordom.pl/jakie-drz...i%20zewnetrzne

Strona 4 z 128

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony