dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 128
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 2541
  1. #81

    Domyślnie

    A ja mam Gerda GTT z "a la weneckim" przeszkleniem za 1500zł z montażem. Dzrwi są solidne i doskonale spełniają swoją funkcję- zamki do wyboru do koloru, wszystkie klasy, klucze systemowe, gałki, srałki ... ładne klamki i szyldy. Jest gwarancja - cała masa serwisantów do zamków, części na każde skinienie.
    Szczerze mówiąc nie widzę sensu pchania się w atestowane cuda jeśli z drugiej strony budynku mam całe przeszklone okno tarasowe...
    Oczywiście bardzo podobają mi się duże drzwi drewniane - ale coś za coś - za cenę CALa mam GTT główne, doświetlenie nad nimi, TT od ogrodu, oraz ppożki do kotłowni. Uważam mój wybór za optymalny pod względem jakości do ceny oraz estetyki.

    A swoje wizytówki noszę w portfelu

  2. #82
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar toomyem
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Skąd
    okolice Wieliczki
    Posty
    248

    Domyślnie

    A my mamy takie:



    Robione na zamówienie wedle własnego projektu Do tego dojdą jeszcze szpaletki po zrobieniu ocieplenia.

    tomekM
    Budowa? To brzmi strasznie! Na szczęście już (no prawie) mam to za sobą ...

  3. #83

    Domyślnie

    ja obecnie zastanawiam sie miedzy KMT ,Gerdą, Sokółką oraz Oknoplastem. Muszę w tym tygodniu podjąc decyzję
    Czy odrazu przed tynkiem montujecie takie drzwi czy czekacie do skończenia tynków?
    pozdrawiam Damian

  4. #84

    Domyślnie

    Jak już zamówisz drzwi, uważaj na montaż. Ja zamawiałem w prywatnym sklepie, miał koleś duży wybór różnych firm. Wziąłem Porty, akurat była "promocja", a brat ma też ich i nie narzeka. Oczywiście montaż gratis. Drzwi solidnie zrobione, 2 zamki, jakieś bolce, izolacja cieplna. Mniejsza z tym, nie do tego dążę. Niestety montaż był źle wykonany. Skrzydło dosyć mocno samo się zamykało. Przeszkadzało mi to i zwracałem już wcześniej uwagę. Ile się nachodziłem, nakombinowałem... Okazało się, że sklepowi montażyści nie mają żadnych certyfikatów,i po prostu spiep*** robotę i nie chcieli się przyznać. Nie będę się rozpisywał, temat już opisywałem swój problem szukając pomocy http://forum.muratordom.pl/problem-z...zu,t158831.htm ale zwracaj uwagę na solidny montaż, jakieś certyfikaty czy coś. Oszczędzi Ci chodzenia. Nie mówię, że wszyscy tak robią, nie można generalizować, ale lepiej zadbać o to za wczasu, niż później tracić nerwy.

  5. #85
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Bardzo przydatny wątek. Chyba się zdecyduję na KMT Classic tłoczenie IV. Tylko nie wiem o co chodzi z tak dużym wyborem ościeżnic. Czy ktoś z forumowiczów się orientuje czy to tylko w KMTczy zawsze jest taki wybór ościeżnic? Na co zwrócić uwagę?
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  6. #86
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar martek1981
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Słupsk, Bydlino
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Napisał PeZet
    Bardzo przydatny wątek. Chyba się zdecyduję na KMT Classic tłoczenie IV. Tylko nie wiem o co chodzi z tak dużym wyborem ościeżnic. Czy ktoś z forumowiczów się orientuje czy to tylko w KMTczy zawsze jest taki wybór ościeżnic? Na co zwrócić uwagę?
    Są trzy typy ościeżnic do tego skrzydła: KMT 12TR, KMT 10TR i KMT 7TR.
    Różnią się one szerokością:
    12TR - 127 mm,
    10TR - 95 mm,
    7TR - 70 mm,
    oraz tym, że 12TR i 7TR są malowane proszkowo, a 10TR jest laminowana.
    Zdjęcia z budowy Domu w Winorośli
    "Szczęście można znaleźć w działaniu, nie tylko w posiadaniu"

  7. #87

    Domyślnie

    2500 zł - jakaś magiczna kwota.

    Chcesz drzwi za cenę bramy garażowej z automatyką czy bramę garażową z automatyką za cenę drzwi?

    http://forum.muratordom.pl/bramy-garazowe,t159864.htm

  8. #88

    Domyślnie

    Polecam PTZ

    Zdecydowanie ODRADZAM gerde!!!

  9. #89
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    LAMP

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Bytom
    Posty
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigmario4
    Ja schody,drzwi wewnętrzne i zewnętrzne zamawiałem u tego samego stolarza.Za 9 kpl pojedyńczych 1 podwójne,schody i drzwi wejściowe(dębowe) równo rok temu zapłaciłem 20kpln dał taki rabat że wejściowe prawie gratis
    Jako reklama jego firmy.
    A wzór na wejsciowe to szukaliśmy jeżdząc po budowach
    Prawie dokładnie tak jak ja: 9 drzwi wewnętrznych, jedne zewnętrzne i schody. Wszystko u tego samego stolarza. Z tego samego drewna (jesion). Razem 18kpln - myślę, że to najsensowniejsze rozwiązanie. Można dobrą cenę wynegocjować przy kompleksowym zamówieniu.
    A wzór wejściowych - żona gdzieś znalazła zdjęcie drzwi, które jej się spodobały. W rzeczywistości wyszły jeszcze ładniejsze

    Lech

  10. #90

    Domyślnie

    My swoje kupiliśmy w Castoramie Żory - stalowe okleina w kolorze złoty dąb.

  11. #91

    Domyślnie Drzwi Gerda

    Ja polecam drzwi Gerdy,mam i jestem zadowolona

    Pozdrawiam

  12. #92

    Domyślnie

    Ciepłe.Polecam z kompozytów . Współczynnik chyba 1.2

  13. #93

    Domyślnie

    Zapomniałem o najważniejszym z kompozytów nie wypaczają się .

  14. #94

    Domyślnie

    a ja mam drzwi drewniane ocieplane z firmy stolsa i sobię chwalę
    sie zacznie sie skończy

  15. #95

    Domyślnie

    Ja ma drzwi od Kozłowskiego.Bubel.

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jak chcesz proste to będziedziesz miał problem. Królują bogate rzeżbienia i ornamenty. Ja znalazłem w firmie Cal - ale są droższe niż chcesz zapłacić.

    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon
    Jak chcesz proste to będziedziesz miał problem. Królują bogate rzeżbienia i ornamenty. Ja znalazłem w firmie Cal - ale są droższe niż chcesz zapłacić.
    Ile zapłaciłeś?? Bo też szukam takich drzwi.

    Mi aię podobają z Hormanna 650 TP.

  18. #98
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marek.Bud

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Turza/W-aw
    Posty
    270

    Domyślnie

    couli jakie to drzwi (wymiar) ze tylko 3 zawiasy jak dobrze widze

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Model CAL 402 http://www.drzwi-cal.pl/drzwi_zewnetrzne/cal_402.html ale w wersji bez jodełki - płaska płyta. Cena z montażem i dopłatą za kolor 4000 zl brutto. Mają naprawde kilka fajnych modeli przy czym drobne zmiany w wygladzie (np szyba z innego modelu) są niedpłatne. Jak na razie polecam. Naprawdę solidnie wyglądają. Na zdjęciu jeszcze bez osłonek na zawiasy.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek.Bud
    couli jakie to drzwi (wymiar) ze tylko 3 zawiasy jak dobrze widze
    O ile dobrze pamiętam to wymiar otworu pod drzwi był 2,10x1m
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Strona 5 z 128

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony