dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 25
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 493
  1. #441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    w Polsce jest wszystko, ale nie na kieszeń przeciętnego klienta IKEA

    te drugie wydają się wygodniejsze do wsiadania i zsiadania, bo nie zahaczysz się o poręcz.

    Niedawno też oglądałam wnętrza w takiej klubowej kolorystyce:
    https://www.whitemad.pl/dom-w-srodzi...zcie-na-garaz/

  2. #442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ma urok, choc dla mnie nieco przesadne sufity w kilku miejscach ale meble i reszta ekstra. garaz nie moje klimaty, bym oglupiala a na pewno przywalila w sciane. za duzo boźcow

  3. #443
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    no właśnie - to jest wnętrze, które podziwiam z powodów estetycznych, ale zdecydowanie nie chciałabym tam mieszkać właśnie z powodu tego, ze jest w nim dla mnie za ciemno
    Ty masz hiszpańską, południową duszę a ja północną

  4. #444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    cos w tym jest, moze nie hiszpanska ale wloska na pewno ale ja chyba tez nie chcialabym mieszkac w tym wnetrzu, na dluzsza mete meczaco i "ciasno" można nawet rzec klaustrofobicznie. zdecydowanie wole przestrzen. choc kilka elementow meblarskich z tego domu chetnie bym przytulila u siebie. jednak u mnie bedzie bardziej surowo, stawiam na malo mebli (salon) i przez duze okna zaproszenie lasu do domu. zobaczymy jak to ostaecznie nam wyjdzie. jestesmy coraz blizej finiszu 3/4 marca mamy zaplanowany montaż drzwi wewnętrznych, tez beda ciemne inne po prostu bylyby od czapy. biale nie pasowaly do reszty a kolorowe wymuszaja styl. stanelo na antracytowych. Gdzies w tyle glowy mialam jeszcze okleiny drewnopodobne. Jednak jak sobie pomyslalam, ze przy jakims remoncie potem dopasowywac calosc do drzwi bedzie karkołomne, to pomysl mi przeszedl.

  5. #445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dokładnie - dobieranie fornirów stolarki i mebli to tylko dla tych, których potem stać na kompleksowe remonty.

  6. #446
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    niestety od ub. piatku nie bylam na budowie, moze uda mi sie podjechac jutro. ponoc cegielki sa juz zaipregnowane, wszystkie fugi polozone, karton gipsy licujace kafle polozone. marzy mi sie cegla na weekend. powinnam tez podjechac zamowic lozko do sypialni ale wciaz nie mam pewnosci co do koloru, poczekam chyba jak juz bedzie farba, tapety i lamele. no i szafy. Trudno, przez miesiac moge spac na troche mniejszym. I zastanawiamy sie nad wypoczynkiem do salonu. czy ten sam co poprzednio czy jednak kivika z i. ten poprzedni tauro mial super wyprofilowane poduchy pod plecy ale troche cienkie poduchy siedzen jak na moj gust. cenowo podobnie. Tu pewnie tez poczekamy jak beda podlogi i sciany. Dochodzi jeszcze kwestia wielkosci. Chcemy miec duzy wypoczynek ale tez nie taki, ktory zajmie caly salon

  7. #447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    te krzesełka cudowne, szczególnie te drugie.
    Wiesz, ja też walczę z chęcią ciemnej kuchni, choć nie o ściany mi chodzi, a o szafki. Sama nie wiem, co myślę, to mi się ciemny pcha

  8. #448
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Ewa a mialas kiedys jakies ciemne pomieszczenie typu lazienka, sypialnia? ja przetestowalam to w poprzednim domu. i jak balam sie tego to ostatecznie byly to najlepsze pomieszczenia w domu. duzo zalezy od dodatkow, oswietlenia i calej reszty. Granatowa sypialnia okazala sie przyjemna do spania i pobudki. Antracyt w polaczeniu z "opalonym" drzewen z odzysku w salonie nadal klimatu a kuchnia wydala sie cieplejsza niz jasne i sterylne wczesniejsze sciany.

    Krzeselka musze zamowic, ten tydzien mialam zawodowo ciezki ale moze jutro dam rade.


    Dzis chlopaki ukladali cegle w salonie, nie moge sie doczekac efektu

  9. #449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    pojawilo sie troche koloru we wnetrzach banalne, cegla. ale od dawna marzylam by wlasnie choc troche pokazalo sie i na mojej scianie. moim zdaniem ładnie koresponduje z antracytowa sciana. jest jej na tyle duzo, ze mnie sie podoba i na tyle mało, ze szybko sie nie znudzi i nie bedzie dominowac w tym wnetrzu
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-08-2023 o 12:55

  10. #450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moim kuchennym zagubil sie gdzies blat wienczący, na poniedzialek jednak juz brakujacy fabryka dosle i kawalek panela na sciane. wtedy tez regulacja, lodowka i blendy i kuchnie mozna uzywac i juz ładowac zastawę. od poniedzialku montaż paneli podlogowych, bo w nastepny piatek zaplanowane sa montaże drzwi wewnętrznych. i juz na samą koncowke tapety, lamele w sypialni, dokończenie montażu wyposażenia łazienek no i meble lazienkowe. a potem przeprowadzka tak to jakos zlecialo.

    a pomyslec, ze rok temu nawet miejsce nie bylo wytyczone ani wyczyszczone pod przyszly dom ale juz sobie powiedzialam i tu publicznie oswiadczam - chrzanie to, wiecej sie nie buduje

  11. #451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    i lampy!

  12. #452
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    lampy powoli juz sie montuja, te wszystkie sufitowe zwisy w lazienkach, sypialni, salonie dopiero jak beda meble. u mnie idzie instalacja elektryczna w korytach technicznych w stropie, jest to bardzo wygodne rozwiazanie dla osob, ktore nie maja jeszcze planu na rozmieszczenie lamp lub czeste zmiany jak u mnie wczoraj nie pasowala mi lampa w wiatrolapie i kazalam o 20 cm przesuwac kabel. ale przymierzylam te Maniowe lampy, zeby bylo idealnie. Sluchajcie, to bedzie petarda. sa zaje......fajne.

    tak czy inaczej w marcu sie przeprowadzam, bo juz wypowiedzialm umowe najmu i nie ma odwrotu. Poza tym musimy pojechac po 3 pieska, towarzysza naszego Tajfunka. A chce juz go wziac na nowe a nie na wynajem i przeprowadzke. Bedzie po prostu szał cial.

  13. #453

    Domyślnie

    Ciemne drzwi to będzie efekt.
    Więcej zrobiłaś w trzecim domu,niż ja w pierwszym

    No i nie mów hop, że to ostatni
    Ciekawa jestem Maniowych lamp

  14. #454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Asia nie moge sie doczekac drzwi szklanych, wiatrolap w wyobrazni wydaje sie byc super ale zobaczymy jak to wyjdzie, beda granatowe szafy i ta komoda co mialam w sypialni w drugim domu (pamietasz?), do tego duze lustro ramkowe jak drzwi szklane i te lampy, one sa matowe chromowane, moim zdaniem zagraja tam pieknie do calosci. W sumie wiatrolap to miejsce zapraszajace do domu, chce by byl ładny i przytulny. Ciepla calosci doda kolor scian, wlasnie ta komoda i kolorowa ławeczka. No i tapeta. Bardzo lubie tapety, rachu ciachu, szybka zmiana i juz inny klimat
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 23-02-2023 o 08:57

  15. #455

    Domyślnie

    Jakie lustro planujesz?

  16. #456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    cos takiego, zeby do drzwi pasowalo


  17. #457
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    w sumie kto wie czy nie bedzie tam 2 luster, jedno mniejsze nad komoda przy wyjsciu, wiesz zeby wlos poprawic albo co innego

  18. #458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Od jutra ruszamy z panelami na podloge, potem juz tylko tapety, lamele i montaż w lazienkach. Niestety troche musielismy pozmieniac kolejnosc prac, bo w piatek bedzie montaż drzwi wewnetrznych, pora zamowic listwy, pokoje pomalowane, dzis luby maluje wiatrolap i korytarz i koniec, garaz juz przy okazji.

    A tymczasem cegla i beton







    i zafugowana calosc, jakas bardziej zmiekczona sie wydaje, mnie sie bardzo podoba, salon bedzie surowy ale spokojny




    Beton na scianie od pralni, po obu stronach beda powieszone dekoracje z cortenu lub ewentualnie obraz z mchu, chociaz one juz sa strasznie oklepane, wszedzie je widze na scianach.

    Ten beton jeszcze mocno zjasnieje, byly dostepne 3 odcienie: bialy, jasny szary i antracyt. moj bedzie jasny szary. a za 3 tygodnie impregnacja. Fugi cegly tez musza zjasniec, wzielismy kolor bialy postarzany. To rowniez za 3 tygodnie bedziemy impregnowac











    miejsce na naroznik




    probki farb:
    lewa wiatrolap, prawa pokoj goscinny, bardzo delikatny cieply szary

    sypialnia glowna, na zywo to delikatny oliwkowy, na zdjeciu zółtawy , jak dojda meble i lamele zmieni sie troche odcien,


    tam gdzie nie pomalowane bedzie tapeta i lamelki butelkowa zielen



    sypialnia 2 i szatnia moich chlopakow widzicie jaki porzadeczek trzymaja?



    w skrocie kolor szarobezowy ale cieply, super baza i tlo pod cala reszte



    to tyle z dokumentacji zdjeciowej


    A ja powoli zaczynam pakowac kartony i przewozic graty kuchenne, bo kuchnia juz skonczona, zostaly jedynie lampy. Mialy byc wczoraj montowane ale elektryk uruchamial alarmy i kamerki. To bylo ważniejsze.

    Zamowilam tez wklady do szuflad kuchennych i rozne gadzety do lazienek jak wieszaki stojace, uchwyty i tojaki na papier toaletowy, nie planuje nic wiercic w kaflach.




    wieszak przy szafce umywalkowej




    i na papier




    jedyny zgrzyt to podstawa pod papier i stojaki. jedna okragla druga prostokatna. ale to zginie w tłumie

    Przeprowadzka zbliza sie wielkimi krokami a mnie stresuje jedynie przewiezienie domku narzedziowego. Przez pogode, u nas znowu snieg
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-08-2023 o 12:56

  19. #459

    Domyślnie

    Ładny kolor ścian.
    Mówiłam, że ma u was padać.

  20. #460
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Dzieki Nam tez pasuja, bardzo spokojne ale dobre tło na dodatki.

Strona 23 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony