dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50

Temat: Okna Krispol?

  1. #1

    Domyślnie Okna Krispol?

    Witam,

    Właściwie nie ma opinii na temat okien Krispol... proponują mi FEN76 - cena konkurencyjna w stosunku do Oknoplastu, MS.... i do tego ten sam producent rolet, bramy garażowej...

    Czy ktoś miał doświadczenia z tymi oknami?

    dziękuję za poradę.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    może być konkurencyjna bo jak weźmiesz 3 produkty krispol do domu to masz dobry rabat.
    okna na profilu salamander (dobry) okucia wink haus (dobre) szyby efektor .
    Propozycja godna rozpatrzenia

  3. #3

    Domyślnie

    profil salamander to wyższa półka i godne polecenia, okucia winkhaus - nie przepadam za nimi )ale dlatego że jakoś nie miałem większego kontaktu z nimi)

    co do użytkowania to dopiero zaczynają i nie wiadomo czy nie wyjdą błędy wieku młodzieńczego

  4. #4

    Domyślnie

    profil i okucia jak czytam OK. okna mają w standarcie ciepłą ramkę, cienki zgrzew... wyglądają OK. Rolety to jedne z lepszych, bramy też.... Chyba się zdecyduję: w pakiecie cena nie najgorsza i napędy do rolet i bramy za niewielką dopłatą...

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaku Zobacz post

    co do użytkowania to dopiero zaczynają i nie wiadomo czy nie wyjdą błędy wieku młodzieńczego
    plus taki że duża znana firma i myślę że nie będą zostawiać klientów ze swoimi błędami(jeśli się pojawią) samym sobie

  6. #6

    Domyślnie

    Okna z pewnością solidnie wykonane, ładnie wykończone zgrzewy itp. fajnie się je przenosi monterom, ale to chyba klienta mało obchodzi

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skibaewa

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    jedrzejow
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam! Też robią mi wycenę tych okien ale to chyba mało znana firma a raczej początkująca w sprzedaży okien dlatego nie jestem co do nich pewna. A co wiecie o oknach Veka jeśli możecie doradzcię w wyborze Pozdrawiam

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał skibaewa Zobacz post
    Witam! Też robią mi wycenę tych okien ale to chyba mało znana firma a raczej początkująca w sprzedaży okien dlatego nie jestem co do nich pewna. A co wiecie o oknach Veka jeśli możecie doradzcię w wyborze Pozdrawiam
    veka to profil nie producent okien
    krispol robi okna na profilu salamander i aluplast
    sam profil nic nam nie daje producent jest ważny bo widziałem już okna na alphaline które były tylko wyrobem oknopodobnym

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skibaewa

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    jedrzejow
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dziękuje a wiesz cos o Hekaplast??? Bo juz zazynam sie w tym wszystkim gubic

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał skibaewa Zobacz post
    Dziękuje a wiesz cos o Hekaplast??? Bo juz zazynam sie w tym wszystkim gubic
    a co chcesz o nich wiedzieć?

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skibaewa

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    jedrzejow
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mam wycene okien z krispolu o profilu 86mm trzyszybowe i 76 mm.Te pierwsze wycenili na 26,000 a te drugie na23,000 natomiast Jezierski na 20,000 o profilu 86mm i badz tu madry hehehe i pisz wiersze a o Hekaplast pytam bo cha mi robic ich wycene i nie wiem czy juz nie wybrac ktores z okien tu podanych???

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    z tych wszystkich wybrał bym właśnie Hekaplast
    nie wiem jaki profil ci wycenili w jezierskim ale jest albo cava ct70 i tu rama ma 70mm a skrzydło 82
    albo si82 i rama ma 82mm a skrzydło różnie w zależności od wyboru
    to sam będzie w hekaplaście, jesteś z pod Kielc więc znasz sytuację
    Jaki salon odwiedziłeś?

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    skibaewa

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    jedrzejow
    Kod pocztowy
    28-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Na ul. Warszawszkiej w Kielcach. Czyli tak jak mowisz zrobic wycene okien Hekaplastu?? Jezierski dawał najlepsza cenę bo 20,000,ale oni teraz są ponoc niepewną firma.Dlatego szukam kogoś kto zna sie na hehe branży okienniczej i mogłby troche w tym temacie pomóc.

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    simonsaid

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam rowniez jestem na etapie wycen okien do domu i podobaja mi sie okna krispol, mam jednak pytanie do znawcow tematu co sadzicie o oknach dobroplastu ? W podobnej cenie co FEN70 U=1 W/m2K z krispolu, dobroplast oferuje okna encore gdzie wspolczynnik ponoc wynosi 0,77 W/m2K, ale ile w tym prawdy nie wiem oraz jak wyglada ich jakosc tez ?

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    tu nikt nie poleca dobroplastu dziwi mnie tylko to że tyle się na szukałeś by o tym powiedzieć w tym temacie

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał laszczyk Zobacz post

    Właściwie nie ma opinii na temat okien Krispol... proponują mi FEN76 - cena konkurencyjna w stosunku do Oknoplastu, MS.... i do tego ten sam producent rolet, bramy garażowej...

    Czy ktoś miał doświadczenia z tymi oknami?

    dziękuję za poradę.
    Nie ma opini, bo zbyt krótko są producentem okien (MS i Oknoplast to "starzy" wyjadacze). Mogę powiedzieć, że rolety i bramy robią dobre. W oknach najważniejszy jest prawidłowy montaż.

  17. #17
    Banned
    Spain

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    09-007
    Posty
    31

    Domyślnie

    Krispol okna ma mój wuj całkiem przyzwoite, nie ma żadnych problemów,

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    redjan71

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    blog.netportal.pl
    Kod pocztowy
    75-847
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam
    To mój pierwszy post ale mam okna Krispol i jako profil i okna to są bardzo fajne, posiadam FEN92 czyli tak naprawdę jest to profil bluEvolution 92 firmy Salamander czyli bardzo dobre, okucia Winkhaus - w oknach mam Select (czyli ukryte zawiasy) a w drzwiach balkonowych Prestige, zakupiłem tez bramę Krispol. Ale niestety widać ze coś nie tak się dzieje z kontrolą jakości w firmie Krispol. A mianowicie drzwi tarasowe są łączone i był dołączony słupek łączący natomiast brakowało przy dostawie maskownicy zewnętrznej, była tylko wewnętrza (to powiedzmy jakieś nie dopatrzenie pakowacza) ale już motyw że w 2 skrzydłowych drzwiach tarasowych cześć plastików maskujących od strony zewnętrznej jest biała a cześć czarna (w pozostałych oknach tarasowych wszystkie były czarne) to już spory minus dla kontroli jakości. Zamawiałem niski próg w drzwiach tarasowych i były z tym straszne problemy przy montażu (upierałem się od początku ze powinna być na dole dodatkowa listwa poszerzająca z wkładka stalową ale mówili ze nie potrzeba (tak mówił partner handlowy Krispol-u w sumie uparłem się ze jednak powinna być i dostałem ), do bramy garażowej chciałem 2 piloty i dostałem z tym że drugi dodatkowy był już nie Nice a Kinggates i niestety nie współpracuje z silnikiem Nice (już wymienili na nowy) - tak samo już na mnie czekają wszystkie listy maskujące i czarne plastiki (ale stolarka zasłonięta bo tynkujemy domek). Czekam też na odpowiedz z firmy Krispol na temat 5 poziomowego uchyłu okien (na stronie mają ze taka możliwość jest w standardzie tych okien) a u mnie nie ma i na instrukcje montażu okien i drzwi (bo w instrukcji obsługi/ książce serwisowej jest wzmianka że w momencie odbioru cos takiego powinienem dostać). Generalnie okna bardzo fajne, gruby profil - 92 mm , gruby zestaw 3-szybowy - 48 mm. Przy oknach listwa pod parapetowa (transportowa) jest bardzo dobra - profil 5 komorowy, 2 uszczelki, wręb na folie paroprzepuszczalną i wysokie na 4 cm (nie użyłem do montażu ponieważ montowałem na ciepłe parapety), naprawdę solidne i porządne. Zobaczymy jak będą później w użytkowaniu się zachowywały.

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maboso

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Belsk Duży
    Kod pocztowy
    05-622
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!
    Zamontowano mi okna Krispolu, początkowo byłam zadowolona, jednak po 6 miesiącach pękła szyba zewnętrzna w największym oknie tarasowym. Wszystkie okna maja rolety. Do pęknięcia doszło w nocy przy zasuniętych żaluzjach. Zgłosiłam reklamację, odpisano mi, że sprawdzono dokumentację produkcyjną i nie stwierdzono uchybień, a za uszkodzenia mechaniczne nie odpowiadają. Ciekawe tylko kto odpowie za pęknięcia powstały bez winy użytkownika.. Nawet nie przysłali konsultanta ,w zasadzie nie zainteresowano się problemem.
    Nie polecam firmy ze względu na olewające potraktowanie Klienta i brak możliwości porozumienia się w sprawie rozwiązania problemów.
    marysia

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    tak to jest już z szybami .
    jak to mawia Charli dobry biznes bo się tłucze
    ale był temat pękniętej szyby w oknach bez "winowajcy" i temat załatwiony zgoła inaczej

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony