dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Ile rzeczy do przeróbki - wykończenie mieszkania 66m

    Załączam rzut mieszkania wykonany przed inżyniera. Na obrazku odstępy duże, ale jak się pomierzy, to brak słów, kto to projektował.

    1. Łazienka

    Z przodu po lewej stronie przyłącza pod wannę i toaletę (w takiej kolejności). Zamiast wanny chcę prysznic. Większy problem jest na prawej ścianie. Tam są przyłącza pod umywalkę i pralkę, a nad pralką grzejnik. Z pomiarów wychodzi 140 cm, ale dodajmy płytki, odstępy... wszyscy zgodnie twierdzili, że nie da się zmieścić obu rzeczy lub będzie to niekomfortowe. Nie wiem, jaka była intencja projektanta, że walnął komin w takim miejscu.

    Co chcę mieć:
    - prysznic
    - standardową pralkę
    - umywalkę i pod nią szuflady
    - ewentualnie jakieś szafki / półki na rzeczy

    Macie jakiś pomysł na łazienkę? Można by w ogóle przerobić układ całego mieszkania, bo ściany raczej działowe, ale to będzie kosztowne.

    Z przeniesieniem instalacji na inną stronę nie będzie problemu, ale to też koszty, które być może trzeba będzie ponieść.

    2. Salon

    Jest ścianka na telewizor, ale pozostaje go tylko powiesić, bo jeśli postawimy szafkę, to zablokujemy przejście. Szafka musiałaby być bardzo wąska.

    3. Aneks

    Wnęka na lodówkę - sugerowano, by tę ściankę zburzyć, a włączniki światła przenieść na hol. Gniazdo na indukcję prawie pod balkonem, a wyjście na okap nad lodówką.

    4. Pokoje

    Tutaj za bardzo nie ma się do czego przyczepić oprócz drzwi, gdzie inżynier budowy zalecał ościeżnice ukryte i jest bardzo wąsko.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wielki_lol.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	459452
    Ostatnio edytowane przez wysoko ; 20-11-2022 o 20:45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony