dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Pojawił się na stronach FORUM złośliwy anonymous.Nie wiem czy działa sam, czy jest z kimś w zmowie.Ważne że wpada na wątek robiąc złośliwe uwagi,doprowadzając do niepotrzebnych dyskusji.Mam propozycję aby ignorować jego złośliwe posty.Odbiera nam radość korzystania z Forum
    pozdrawiam

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Jak się niektórzy zorientowali,POWRÓCIŁ.I znowu zaczyna swoje pseudointelektualne wywody.
    Cierpi na kliniczną postać POROFOBII.Pała nieracjonalną nienawiścią do porothermu,a budujących z niego wyzywa -na ogół od idiotów, ciemniaków.(ma kilku ulubieńców i dla tych są zastrzeżone bardziej pikantne określenia)
    Nie znosi sprzeciwu i tego,gdy dyskusja wymyka się spod jego tezy.Wtedy pluje,szarpie,wścieka się.
    Charczy z nienawiści wobec wydawnictwa Murator-synonimu zgniłego kapitalizmu.
    Ostatnio zaczyna opluwać również inne technologie-być może dla niepoznaki.
    Lubi rozmawiać o promieniowaniu,feng-shui, i szkodliwości wszystkiego co nas otacza oraz życiu zgodnie z naturą (najlepiej w ręcznie wykopanych ziemiankach ogrzewanych własnym ciałem).Niedowiarkom życzy śmierci.
    Uważa,że ma złotą receptę na wszystko.
    Nie dotrzymuje słowa-miał już tu nie wracać.
    Nienawidzi tego głupiego forum-ale ma wewnętrzny przymus,aby przyjść,bo musi być w centrum zainteresowania,uwagi.Bez tego cierpi.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    biedny anonymous

  4. #4

    Domyślnie

    Czyżby to był Plumin, który tak ładnie się z nami pożegnał?

  5. #5

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że jest to kilka równie ciekawych anonimowych osobowości, każda z inną charakteropatią (laik nazwał by to poprostu zboczeniem )
    Ignorować, jak najbardziej jestem za

  6. #6

    Domyślnie

    najczesciej sa to typy niedocenione w pracy, w domu wszyscy pohukuja, dzieci nie sluchaja ..........., zona krzyczy, tesciowa wyzywa ....

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    A może to ktoś z kim wymieniamy i inne przyjazne posty taki Dr Jekly i Mr Hyde ?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Jestem za ignorowaniem Anonimowych

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Zarówno ZLOSLIWY jak i złośliwy to osobnicy (osobnik?) zalogowani. Więc stwierdzenie 'złośliwy anonymous' mija się z prawdą.

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Denerwowanie ludzi to moja specjalność
    Ten plumin czy jak mu tam to nieżle wam zalazł a skóre (znowu ktoś mnie z nim myli).
    Tak naprawdę to jest nas kilku a część to niezalogowani, zalogowani tylko,że boją się ujawnić a chcą coś dowalić.
    Miło mi słyszeć takie komplementy.
    Pozdrawiam Szanownych Forumowiczów i zjadam ich ze smakiem.

    Psychol

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Bardzo nieładnie podszywać się pod kogoś. Fe.
    Wybierz sobie innego nicka.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    To już przestaje być zabawne,mam nadzieję że Redakcja jakoś zareaguje

  13. #13

    Domyślnie

    Chyba ignorowanie Anonimowego tak mu dokuczyło, że wymyślił kolejny plan... Jak dziecko...

    Chyba przyjdzie nam ignorować nie tylko Anonimowych... Ale przez to nam się czujność wyostrzy...

  14. #14

    Domyślnie

    odnoszę wrażenie, że ANONYMOUS to ubogi duchem, nieszczęśliwy stworek, który tak naprawdę (wstydząc się własnych wywodów) chce zaistnieć wśród forumowej braci. Ma kompleksy.
    Życzę mu aby szybko dorósł i intelektualnie dojrzał do tego aby nie być "anonimem", ale rozumiem, że są przypadki, kiedy jest to niemożliwe.
    Żal mi takiego niedojrzałego stworka.
    Pozdrawiam wszystkich, którzy mają odwagę wypowiadać swoje opinie, bronić ich, a czasem i zmieniać - bo to wymaga prawdziwej odwagi, która anonimom jest obca.
    pozdrawiam.

  15. #15

    Domyślnie

    Takie są zalety i wady sieci, że wypowiada się każdy niealeznie od tego, czy ma coś mądrego do powiedzenia czy nie! Dopóki wypowiedzi Anonimowych złośliwców będą wywoływać reakcję na Forum, dopóty Anonimowy będzie jątrzył.
    Choć zawsze to jakieś urozmaicenie na Forum
    Pozdrawiam wszystkich, również Anonimowych...

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Cieszę się że Redakcja zareagowała i usunęła pewną wiadomość.

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Przypuszczam ze wielu jest anonimowych takich jak ja ktorzy patrzac na to co tu sie dzieje sa tu jednorazowo - forum mimo wszystko przyciaga ludzi pragnacych wyjasnic swoje watpliwosci. Analizujac wiele zamieszczonych wypowiedzi stwierdzam nie wyjasnia
    Z gory zapewniam ze ja jako ja nie bede tu gosciem (zdecydowanie) a na pewno nie na stronach forum

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    a co tutaj takiego się dzieje ?! Jeżeli jest postawione jakieś konkretne pytanie lub przedstawiony jakiś problem to z reguly nie zostaje ono bez odpowiedzi, niezależnie czy autorem jest zarejestrowana osoba czy też anonim.
    Kiedyś powiedzialem sobie, ze bedę teksty anonimów ignorowal ale teraz uważam ze takie postępowanie za bledne i nie mozna wszystkich anonimów wrzucać do jednego worka, faktem jest jednak że wielu anonimów pisze dla samego pisania a nie dla wymiany doświadczeń i dlatego czasami normalne anonimy są traktowane na równi z tymi "nienormalymi" co jest oczywiście niesprawiedliwe i krzywdzące...

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jest na to prosta rada: zablokować anonimowe pisanie. Chcesz pisać, zaloguj się - i tyle.
    Jestem obecny na kilku forach fachowych z innych dziedzin i tam obąwiązują jeszcze ostrzejsze zasady. Rejestrujesz się, podajesz @, wysyłają ci na ten adres hasło - i dopiero możesz pisać... hasło oczywiście później trzeba zmienić.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    On 2003-02-20 14:14, Anonymous wrote:
    Przypuszczam ze wielu jest anonimowych takich jak ja ktorzy patrzac na to co tu sie dzieje sa tu jednorazowo
    Ja z kolei przypuszczam, że wielu anonimowych, to stali bywalcy czy wręcz elita forum. Wystarczy wejść na temat "Zwycięzczyni tańczy walca o 4 nad ranem" czy coś koło tego, by się przekonać ile zawiści jest w ludziach którzy w innych (podpisanych) codziennych postach grają rolę życzliwych "kumpli" służących zawsze swą radą.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony