dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    odszkodowania refundum
    Guest
    odszkodowania refundum

    Domyślnie Odszkodowania za słupy i linie przesyłowe na działce

    Pomagamy uzyskać następujące odszkodowania:

    * odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych (wszelkiego rodzaju wypadki drogowe, w szczególności wypadki samochodowe, a także odszkodowania powypadkowe)
    * odszkodowanie z tytułu szkód spowodowanych przez wypadki przy pracy
    * odszkodowania z tytułu błędów w sztuce zawodowej, w tym lekarskiej
    * odszkodowania z tytułu zakażeń chorobami zakaźnymi w placówkach medycznych (np. żółtaczka B i żółtaczka C, gronkowiec, HIV)
    * odszkodowania związane z przebiegiem linii przesyłowych (np. wody, prądu, gazu) i innych ustrojów budowlanych (energetyka, geodezja)
    * odszkodowanie z tytułu wykupu przez gminy sieci wodociągowych (przekazywanych nieodpłatnie)
    * odszkodowanie za łamanie praw autorskich oraz bezprawnego wykorzystywania znaków towarowych i patentów
    * inne odszkodowania związane ze zdarzeniami losowymi

    DZIAłAMY NA TERENIE CAłEGO KRAJU

    Więcej informacji na naszej stronie domowej

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar marcin_u
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    1.451

    Domyślnie Re: Odszkodowania za słupy i linie przesyłowe na działce

    Cytat Napisał odszkodowania refundum
    Pomagamy uzyskać następujące odszkodowania:

    * odszkodowania z tytułu szkód komunikacyjnych (wszelkiego rodzaju wypadki drogowe, w szczególności wypadki samochodowe, a także odszkodowania powypadkowe)
    * odszkodowanie z tytułu szkód spowodowanych przez wypadki przy pracy
    * odszkodowania z tytułu błędów w sztuce zawodowej, w tym lekarskiej
    * odszkodowania z tytułu zakażeń chorobami zakaźnymi w placówkach medycznych (np. żółtaczka B i żółtaczka C, gronkowiec, HIV)
    * odszkodowania związane z przebiegiem linii przesyłowych (np. wody, prądu, gazu) i innych ustrojów budowlanych (energetyka, geodezja)
    * odszkodowanie z tytułu wykupu przez gminy sieci wodociągowych (przekazywanych nieodpłatnie)
    * odszkodowanie za łamanie praw autorskich oraz bezprawnego wykorzystywania znaków towarowych i patentów
    * inne odszkodowania związane ze zdarzeniami losowymi

    DZIAłAMY NA TERENIE CAłEGO KRAJU

    Więcej informacji na naszej stronie domowej
    To prosze podac co to za strona..
    moja praca to Alarmy,Kamery,Anteny...i fotowoltaika

    mój projekt ISKIERKA

    160m2 po podłodze do ogrzania, suporex24+12styro, podloga10styro , skosy 25 wełna.wentylacja grawitacyjna. PC Panasonic T-CAP 9kw wersja H 1f , 100% grzejniki, bufor 300l , zbiornik cwu 300l termet nierdzewna. 3 kolektory słoneczne płaskie hewalax. PV 10kw
    Nawrócony z węgla !

  3. #3

    Domyślnie

    gdzie mam się udać jeżeli wbrew mojej wiedzy i zgodzie firma energetyczna tauron przeprowadziła wysokie napięcie kablem ziemnym przekopując moją działkę. skoro nie wyraziłem na to zgody należy mi sie jakieś odszkodowanie albo rekompensata czy mogę wnieść o usunięcie tego kabla z mojej działki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony