dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Nie watpie, ze na forum pojawia sie czesc ,,budujacych marynarzy,,. Chodzi mi szczegolnie o marynarzy kontraktowych, ktorzy nie rozliczaja sie w kraju z podatku. Jakie sa wasze doswiadczenia w kredytowaniu budowy. Jednym z wymaganych dokumentow jest zeznanie roczne za poprzedni rok podatkowy, ktorego nie moge uzyskac. I tu jest problem. Mieszkam w centrum Polski i co bank to kazdy otwiera buzie ze zdziwienia, siega po ,,tajne instrukcje,, badz dzwoni,,pietro wyzej,,. Naprawde tylko kilka bankow ma ,,odwage,, udzielic mi kredytu. Nie patrza na zabezpieczenia kredytu, ktore im oferuje, na b. dobra zdolnosc kredytowa. Spelniam wszystkie wymagania oprocz tego,ze nie rozliczam sie w kraju. Dochodzi do nawet do paradoksow. Pol roku temu staralem sie o kredyt budowlany w jednym z bankow w mojej miejscowosci. Ze wzgledu na brak w/w dokumentu nie przyznano mi kredytu. Bedac w Gdyni z ciekawosci wszedlem do oddzialu tego samego banku. I tu niespodzianka - kredyt dostaje bez problemu. O co w tym wszystkim chodzi?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    cześc. szkoda ze jestes anonimowy. Mój mąz jest marynarzem. (kontraktowym). Problemów z kredytami do tej pory nie mielismy. Moze dlatego, ze ja też pracuję? Ostatnio wzieliśmy kredyt w Kredyt Banku na 30 tys. na samochód. Mąż na szczęscie był przed wyjazdem, więc pokazał kontrakt + moje zarobki i dostalismy. Większego kredytu nie bralismy więc nie wiem. Jeżeli nie rozliczasz się w kraju to mozesz zapomnieć o odliczeniach budowlanych. Jeżeli chcesz pogadac o podatkach marynarzy to napisz na prywatne [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Ten anonimowy post to od Młodego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony