dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 157

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Wszystko by się zgadzało ale mój brat mieszka w Rudzie Śląskiej gdzie jest kilka kopalni
    idzie na skład gdzie leży chyba ze 200 ton węgla
    pyta po ile a
    on nie wiem jak to nie wiesz no
    nie wiem szef kazał wstrzymać sprzedaż aż ceny wystrzelą to będziemy sprzedawać to uważasz za ok ? ja odbieram to jako lichwę .
    Widzisz @goguś – my tu se o dupie Maryny nie gadamy a ty piszesz jak byś został zaatakowany – czytaj : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8142124 nie wyłączając z tego po tym powstałych.
    Co z tego, że w Rudzie Śląskiej jeszcze są kopalnie – ten węgiel o który pytał, to był :
    1.)Na składzie opałowym.
    2.)Na kopalnianej hałdzie.
    Lichwa – udzielanie nieetycznych pożyczek, z uwagi na zawyżone odsetki lub inne opłaty, w wyniku czego następuje nieuczciwe wzbogacenie się pożyczkodawcy. Lichwa jest uważana za instytucję nieetyczną, której istotą jest czerpanie korzyści ze słabszej pozycji finansowej dłużnika.
    Na to jest artykuł w KK.
    Spekulacja - https://pl.wikipedia.org/wiki/Spekulacja – no chyba teraz to się nazywa gospodarką rynkową i jest to literą prawa chronione.
    Zacznij rozróżniać terminy określone, bo wiesz jak tak dalej będziemy o tym pisać, to w końcu dojdziemy do tego, że twym marzeniem dziecięcym było, to by baletnicą zostać.
    Daj konkrety jakieś do tego, bo tak to ja nic nie kumam z tego a rzecz jest na tyle gruba, iż w tym wykluczyć trzeba wszelkie domysły.
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 15-07-2022 o 10:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony