Mam dom posadowiony na płycie fundamentowej, burty są wykonane ze styropianu Aqua.

W projekcie była izolacja ścian do wysokości cokołu od zewnątrz z papy - po konsultacjach m.in. z projektantem i kierbudem zastąpiłem to Izohanem WM.
No i teraz pojawia się pytanie - jak najlepiej przykleić XPS na cokół do równego?
Cokół ma być grubszy oraz wyższy niż te same burty. Drugą sprawą jest to, że burty są krzywe - budowlańcom przy zalewaniu betonu w niektórych miejsach się to przechyliło.

Po przeczytaniu postów z muratora, m.in. fightera doszedłem do wniosku, że najlepiej to zrobić XPSem, zwłascza, że mam dość wysoko wody gruntowe, a XPS wody nie chłonie, dodatkowo muszę zrobić drenaż.

Czym ten XPS kleić? Piana Tytan EOS (również omawiana w innych miejscach) wg producenta nie nadaje sie do łączenia z materiałami hydrofobowymi (czym jest Izohan WM). Mogę wykorzystać tego Izohana, jednak z tego co czytałem na tym forum jest więcej z tym roboty bo masa nie łapie od razu. Kolejne pytanie - czym wypełnić ewentualne szpary pomiędzy płytami?