dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 226
  1. #1

    Domyślnie projekt KRZEMYK pracownia ARCHETON

    Interesuje mnie ten projekt. Czy ktoś z Forumowiczów buduje wg tego projektu lub zamierza budować? Interesuja mnie wszelkie informacje na ten temat. Co sądzicie o projektach z Archetonu? Czy są rzetelnie wykonane?

  2. #2

    Domyślnie

    Kupilem wczesniej ten projekt, jednak zrezygnowalem z budowy.
    Projekt wyglada solidnie, b. szczegolowe opracowanie.
    W ostatniej chwili wybralem jednak D22, czas pokaze czy slusznie.

    Pozdr.
    Zbyniu

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam projekt "Biedronka". Na razie zadnych uwag nie miałem - jestem na poziomie pierwszego stropu. Firma tez OK - za zezwolenie na przeprojektowanie nie wzięła ani grosza, przesyłka gratis.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem,czy nie za późno się odzywam. Ja kupiłam ten projekt.Jestem na etapie fundamentów (na wiosnę).Generalnie projekty z Archetonu są poprawnie zrobione.Ale - np w tym projekcie w płycie nad parterem brak otworów na kominy, a tym samym zbrojenie płyty przy otworach jest inne niz pokazano na rysunku.W trakcie robót trzeba to uwzględnić.Projekt bardzo mi odpowiada, ze względu na funkcjonalność pomieszczeń.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam jestem z okolic Krakowa. Właśnie rozpoczynam budowę domu Krzemyk z firmy Archeton. Bardzo proszę o kontakt osoby które mają ten sam projekt.

  6. #6

    Domyślnie

    On 2003-03-24 14:20, Wioletta wrote:
    Witam jestem z okolic Krakowa. Właśnie rozpoczynam budowę domu Krzemyk z firmy Archeton. Bardzo proszę o kontakt osoby które mają ten sam projekt.

  7. #7

    Domyślnie

    On 2003-03-24 14:20, Wioletta wrote:
    Witam jestem z okolic Krakowa. Właśnie rozpoczynam budowę domu Krzemyk z firmy Archeton. Bardzo proszę o kontakt osoby które mają ten sam projekt.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Wioletta witamy ślicznie i zapraszamy do swojskiej grupy krakowskiej! Tam to dopiero jest wesoło!

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Wiola - a ponieważ widzimy, że Ci się zapętlił wątek to zapraszamy na grupę krakowską.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja właśnie mam ten projekt (w odbiciu zwierciadlanym).I również buduję w okolicach Krakowa (Płn.).

  11. #11

    Domyślnie

    Czy naprawdę nikt nie buduje Krzemyka z Archetonu?

  12. #12

    Domyślnie

    Wygląda na to, że nikt oprócz nas nie buduje tego domu.Napisałam Ci na priva o projekcie.Nie dotarło? Daj znać. Pozdrawiam.

  13. #13

    Domyślnie

    Martula. Bardzo mi przykro ale nic nie dostałam. Aha powiedz w jakiej miejscowości się budujesz.

  14. #14

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Wprawdzie jeszcze nie rozpoczonym budowy, ale juz powoli sie przymierzam. Również chciałbym budować wg tego projektu. Dlatego jesli to mozliwe proszę o wszystkie informację na ten temat (Koszty, jak jest projekt wykonany, ewentualne problemy) Projekt ten wyaje mi sie mało skomplikowany i powinien nie być zbyt drogi w realizacji, no i układ pomieszczen to jest to czego szukałem. pozdrawiam wszystkich budujących krzemyka i do usłyszenia!!!

  15. #15

    Domyślnie

    Bart-gdzie będziesz budował Krzemyka?

  16. #16

    Domyślnie

    Wielkopolska, ale jak już wcześniej wspomniałem to kwestia przyszłości. Mam nadzieję że zacznę w przyszłym roku, wszystko zależy od kasy. Teraz zaczynam ciągnąć media. A jest co ciągnąć - ok. 250 m

  17. #17

    Domyślnie

    Przy moich 150m Twoje media trochę dłuższe. Szkoda,że jesteś tak daleko.Budowniczowie Krzemyków - łączcie się!! Zwróć uwagę na zbrojenie płyty nad parterem.Brak otworu i jego zazbrojenia na komin.Styropianu w posadzce na gruncie - trochę mało.Ale napewno zauważy to Twój kierownik budowy.Życzę powodzenia.

  18. #18

    Domyślnie Krzemyk - moje marzenie

    Witam. Ja również mam w zamiarze budować Krzemyka, ale jeszcze nie mam nic oprócz działki. Liczę na wszelkie uwagi od doświadczonych "krzemykowców", również jakiś kosztorys. Też zauważyłem, że jest to chyba stosunkowo tani dom. Być może się mylę. Jeszcze pytanie: czy mogę bez adaptacji wkopać się 2m pod schody i zrobić 8m piwnicę-spiżarnię.
    Pozdrawiam. Pietrek

  19. #19

    Domyślnie krzemyk

    Ja buduję krzemyka pod wawą.
    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...at=2&a=owoytek

    Wkrótce więcej fotek, parę zmian w projekcie poczyniłem ( za zgodą oczywiście).
    Pytałem przed kupnem projektu na Bartyckiej w archetonie o możliwość obejrzenia budowy ' Krzemyka' w okolicach wawy, nikogo nie było

    pozdrawiam krzemykowców!!!
    woytek

  20. #20

    Domyślnie Krzemyk

    Dzięki serdeczne za odpowiedź. Całkiem mi się podoba Twoja realizacja. Widzę, że masz podwójny garaż, który mi się też marzy, ale jeszcze nie mam pomysłu na jego usytuowanie względem domu. Mam pytania: czy usytuowanie działki narzuciło Ci zmiany w projekcie? Ja mam wejście na działkę od pólnocy, a taras od południa, czyli ze względu na położenie nie będę przestawiał projektu. Ale może są inne względy, dla których się to robi.? Jeszcze jedno: czy w środku była ostra rewolucja czy układ pomieszczeń jest bez zmian? Pozdrawiam. Pietrek.

Strona 1 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony