dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie Co zrobiłem/nie zrobiłem i jestem z tego zadowolony dla tych co mieszkają ponad 3 lat

    Zakładam wątek POZYTYWNY aby forumowicze chwalili się rozwiązaniami które wdrożyli lub czego niepotrzebnego niepraktycznego itp. uniknęli.

    W innych wątkach jest miejsce na krytykę tutaj prosiłbym o chwalenie się i subiektywne oceny.
    Prosiłbym o wpisy osób mieszkających już 3 lata aczkolwiek w wielu przypadkach 3 lata to o wiele za mało do wyrobienia sobie oceny.

    Zatem zaczynam
    - cieszę się że zrezygnowałem z rolet okiennych i zamiast tego są okna z szybami P4 i okuciami antywłamaniowymi a przed słońcem chronią markizy. Jest i bezpiecznie i widno i chłodno w czasie upałów klima nie potrzebna.Jest dzisiaj na zewnątrz od kilku dni 32 st C w domu jest 24stC
    - cieszę się że mam własne ujęcie wody nie mam więc w niej syfu i chloru i mogę podlewać trawniki w największe susze.
    - cieszę się że mam tynki cem-wap a nie gipsowe
    - cieszę się że nie zrobiłem odkurzacza centralnego, mam roboty sprzątające do odkurzania podłóg, do mycia okien i do koszenia trawy
    Ostatnio edytowane przez inwestor ; 05-08-2022 o 19:45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony