Cytat Napisał Alessandro Zobacz post
Pisflacja dopiero się rozkręca.
Przypominam, że jesteśmy przed wyborami, a rządzą nami socjalne, mentalne karły...
Cytat Napisał goguś Zobacz post
Ale nie licz że cokolwiek po wyborach by się zmieniło obojętnie kto by je nie wygrał , z próżnego ani Salamon nie naleje a próżne mam na myśli łby .
Czy że byś pił do tego :
Cytat Napisał goguś Zobacz post
samsu ty mało wiesz jak zdążyłem się zorientować przecież z bojlerej jako ochrona to stary sprawdzony sposób a wiem bo sam tak miałem i to przy podłogówce , na kotle 65 stopni i tyleż też szło na bojler stale pompka załączona a w rozdzielaczu podłogówki grupa pompowo mieszająca więc powrót wychodził z podłogówki ok 24 stopnie ale mieszając się z tym z bojlera suma sumarum powrót na wlocie do pieca miał ok 58 stopni a po odpuszczeniu całej wanny gorącej wody przez chwilę spadło do 53 stopnie i ani grama mniej więc samsu zanim komuś coś przylepić zechcesz sprawdź to bo ja nie muszę i wiem co gadam , mimo wszystko najlepsza opcja to zawór 3 drogowy zwłaszcza termostatyczny .
Kiedy zaczniecie od siebie – co.
Dookoła syfu tyle i na cholere w kółko na okrągło go tu jeszcze za sobą ciągniecie – co.
Skoro wiecie, że to od was wali – nie lepiej i prościej mydła użyć niż innych obarczać winą za tego smrodu przyczynę.
Jeden mądrzejszy od drugiego, tylko w czym różnica tu leży skoro tak samo ciągle nadajecie.
Se tematu założyć nie możecie, z wami każdy kto będzie chciał sobie zwalić trolla wpadnie się wypałuje i dzięki temu w temacie głównie się będzie wypowiadał w końcu może.