dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Firma Jezierski

    Firma Jezierski ma tylko serwis gwarancyjny !!!

    Kupiłem w 2008 roku do domku jednorodzinnego okna i okno suwane na taras.
    Z okien jestem zadowolony a co do okna suwanego – wielkie rozczarowanie.
    Już na gwarancji popsuło się. Chodziło ciężko i rysowały okleinę. W ramach gwarancji zostało to usunięte. Wytrzymały kilka lat. Zrobiło się to samo ale dowiedziałem się od serwisu Jezierskiego, że jest po gwarancji i nie wymienią mi tego. Męczyłem się z oknem jeszcze jakiś czas aż nie dało się zamknąć. Kilka nocy przespanych przy otwartym oknie tarasowym.
    Przyjechał serwis i stwierdził, że okno jest za ciężkie do tych prowadnic jakie zostały zamontowane ( szyby antywłamaniowe ). Trzeba wymienić na nowe, mocniejsze. Oczywiście muszę za to zapłacić około 1300 zł. Czyli projektant pomylił się w obliczeniach. Zgodziłem się. Wymieniono prowadnice, okno chodziło bardzo dobrze.
    Po około trzech latach znowu zaczął się problem. Ciężko było zamknąć okno. I jest coraz gorzej.
    Napisałem 25.07.2022 roku do serwisu i dostałem odpowiedź:
    Witam.
    Stolarka okienna nie posiada już ochrony gwarancyjnej natomiast na obecną chwilę nie posiadamy ekip serwisowych które wykonuja prace serwisowe w Państwa okolicy.
    Pozdrawiam,
    Mateusz Dąbrowa
    Nie pisałem, że chcę usługę na gwarancji.
    Czyli : bujaj się kliencie. Kupiłeś sobie okna Jezierskiego to teraz masz kłopot.
    A może Pan Jezierski myśli inaczej. Chętnie się dowiem.
    Sylwester Nogajski

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Pan Jezierski nie żyje od wielu lat a firma ma nowego właściciela.

    Drzwi przesuwne typu " psk" osiągnęły dno. W innej firmie popsuło się u mojego klienta. Serwis użył magicznej formuły : "uszkodzenie mechaniczne wynikające z nieprawidłowej obslugi".
    Serwis zewnętrzny wycenił naprawę na 2 tys + ,ale szczerze powiedział, że nie chce się tego podjąć, bo nie da gwarancji, że się nie popsuje się w ciągu kilku lat. Przynajmniej podszedł do tego uczciwie, bo inny zainkasuje pieniążki ale telefonu nie odbierze...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony