dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Dobry, mocny jonizator czy ozonator postawić gdzieś w oknie albo sztucznie utworzonej wentylacji mechanicznej która doprowadzi Ci do mieszkania świeże powietrze.
    Po drugie -dowiedz się czy aby na pewno z punktu prawnego można sobie do woli palić na balkonie w zakresie BHP i ogólnie zasad sąsiedzkich np administratorem budynku. Dlaczego na przystanku nie wolno palić a sąsiad obok może?
    Rozważ zainstalowanie osłon na balkonie które spowodują, że ograniczysz to zjawisko.
    Porozmawiaj z sąsiadami zwłaszcza czy nie odczuwają podobnego dyskomfortu w celu wzajemnego zajęcia stanowiska.
    Ogólnie ten na górze ma lepiej, może np. posadzić rośliny z których zawsze coś będzie kapać -ale to już złośliwe.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tolo74 Zobacz post
    Dobry, mocny jonizator czy ozonator postawić gdzieś w oknie albo sztucznie utworzonej wentylacji mechanicznej która doprowadzi Ci do mieszkania świeże powietrze.
    Po drugie -dowiedz się czy aby na pewno z punktu prawnego można sobie do woli palić na balkonie w zakresie BHP i ogólnie zasad sąsiedzkich np administratorem budynku. Dlaczego na przystanku nie wolno palić a sąsiad obok może?
    Rozważ zainstalowanie osłon na balkonie które spowodują, że ograniczysz to zjawisko.
    Porozmawiaj z sąsiadami zwłaszcza czy nie odczuwają podobnego dyskomfortu w celu wzajemnego zajęcia stanowiska.
    Ogólnie ten na górze ma lepiej, może np. posadzić rośliny z których zawsze coś będzie kapać -ale to już złośliwe.
    Dziękuję za odpowiedź, chociaż ktoś...

    Dzisiaj idę drugi raz rozmawiać, oczywiście grzecznie i bez spiny, ale problem nie daje mi spokoju. Jakoś tak idzie ten dym po ścianie bloku, że cały włazi mi w mieszkanie. Dzisiaj rano na chwilę otworzyłem balkon żeby wywietrzyć mieszkanie (myślałem, że sąsiad jest już w pracy) i niestety wszystko mi zadymili, teraz w pracy czuję zapach fajek na świeżo wypranej koszulce. To naprawdę nie jest fajne I pomyśleć, że jeszcze 3 tygodnie temu wszystko było super.

    Myślę nad zakupem odświeżacza powietrza, żeby zabierał ten zapach jak już wleci do mieszkania, ale to nie mały koszt, min. 800zł

    Administracja umywa ręce, nie chcą tego zabronić dopóki nie będzie ustawy.

    Co do osłon to właśnie pytałem, czy ktoś na forum ma coś do polecenia, ale może zacznę od prostej przegrody balkonowej z Castoramy.

    Dodam jeszcze, że ja naprawdę nie chcę nikomu psuć komfortu życia, ale zaczyna mnie irytować to, że osoba paląca wychodzi na balkon po to żeby nie mieć smrodu w domu, a do mieszkania osoby niepalącej to wszystko wlatuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony