dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Kilka pytań odnośnie ogrzewania gazowego

    Witam, mam kocioł gazowy Junkers Cerapur Smart i zasobnik atlantic 150l. W domu mam ogrzewanie podłogowe. Mam kilka pytań odnośnie sterownika bosch, który tym wszystkim zarządza.
    1) Czy w nocy można korzystać z redukcji cw? Ciepła woda jest ustawiona na 55 stopni, redukcją można wpisać niższa, bądź w harmonogramie całkowicie wyłączyć grzanie wody.
    2) Jeśli chodzi o ogrzewanie podłogowe to mam na 21 stopni i przełącza na tryb letni jak jest 17 stopni na zewnątrz , czy jest sens tego korzystać skoro dom nagrzewa sie długo a teraz mamy skoki temperatury od 8 do 20 stopni?
    3) Mimo że na kotle mam ustawione 55 i na programatorze tez to co jakiś czas nagrzewa się on 80+ stopni, czy tak ma być?
    4) Przy korzystaniu z cyrkulacji woda po zakręceniu i odkręceniu raz jeszcze po chwili leci przez 2s ciepła, potem 5s zimna i potem znowu ciepła, czy to jest ok?

  2. #2

    Domyślnie

    Gazowcy mało co tu do „Kotłów na paliwa stałe” zaglądają – raczej w dziale „Ogrzewanie” siedzą lub w dziale „ABC instalacje”.
    Lepiej tam temat o tym załóż – szanse większe, że ktoś tym się zainteresuje i coś podpowie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony