dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60
  1. #41

    Domyślnie

    edzia a ty skąd forumujesz?jeśli to nie tajemnica? ja mieszkam w zabrzu...

  2. #42

    Domyślnie

    Ja też mam kredens (od teściowej) i chciałabym wiedzieć jak odnawiacie. (Drapiąc? Opalarką?) Giełda w Bytomiu jest super, tylko nie chce mi się wstawać tak wcześnie...

  3. #43

    Domyślnie

    ja swoje kredensy najpierw opalałem ( farby było naprawdę grubo!!!), potem szlifierka kątowa i papier ścierny...kto rano wstaje temu PAN B. daje - czasami fajne okazje...a czasami wory pod oczami ale trzeba być wdzięcznym ...

  4. #44

    Domyślnie

    Polecam stronę http://www.meblekuchenne.pl
    Pooglądać

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    [quote]
    On 2002-11-14 13:36, Snowdwarf wrote:
    edzia a ty skąd forumujesz?jeśli to nie tajemnica? ja mieszkam w zabrzu...
    Oczywiście, że nie tajemnica forumuję z Rybnika.
    pozdrawiqm Ewa

  6. #46

    Domyślnie

    dzieki za strone!! jest super

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki za super stronę !!

  8. #48

    Domyślnie

    Gradziu, meble ze sztancy sa naprawdę okropne, te wszystkie okleiny, folie, fe! Ja mam kuchnię z Cepelii z 1989, drewno i super sklejka (półki), jest niezniszczalna i piękna .(Była dość droga; ale nie "na ludowo&quot. Myślę, że lepiej pokombinować i mieć coś własnego, wymyślonego, niż te drogie kuchnie, które są ładne tylko parę lat. Potem się rozłażą. Udanych łowów.

  9. #49

    Domyślnie

    Planuje wymurowac kuchnie w moim domu i jestem ciekawa, czy ktos z was spotkal sie z czyms takim albo jeszcze lepiej sam juz murowal. A co do mebli "drewnopodobnych" to chyba nie da sie tak ogolnie mowic, ze sa do niczego. Mam osobiscie takie od wielu lat i do tej pory wygladaja calkiem niezle.
    Pozdrawiam
    Edzia

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    Edziu,
    zobacz wątek na tym forum -kuchnie murowane.
    Pozdrawiam

  11. #51

    Domyślnie

    O sorry, przeoczylam. Dopiero teraz zauwazylam, ze jest juz ten temat poruszony (nie ma sie co dziwic, jestem tu dopiero od niedawna )
    Pozdrawiam Edzia

  12. #52

    Domyślnie

    A czy ktos ma namiar na kuchnie wloskie? Bardzo mi podchodza, szczegolnie tradycyjne lub rustykalne. Licze sie nawet z 3000-5000 tys. za mb (z wyposazeniem), bo kuchnie mam mala.
    Dajcie kontakt na firmy, szczegolnie na poludniu Polski.
    Dzieki

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zibioff

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    6

    Domyślnie

    On 2002-12-02 23:50, opal wrote:
    Edziu,
    zobacz wątek na tym forum -kuchnie murowane.
    Pozdrawiam

  14. #54

    Domyślnie

    Edziu - mam wymurowaną kuchnię możesz ją sobie obejrzeć tu:

    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...t=2&a=zelazny1

    jestem z niej bardzo zadowolony. zdecydowałem się na nią z dwóch powodów: wygląd i koszt. ta kuchnia wyniosła mnie w sumie ok. 3000 zł. bez sprzętu AGD. myślę, że jeśli ktoś chce mieć kuchnię rustykalną to kuchnia murowana jest tu najlepsza

  15. #55

    Domyślnie

    do zelaznego
    scianki pomiedzy polkami w kuchni sa murowane?
    a jesli tak to badz tak mily i zapodaj jak to robiles?
    ps.
    kuchnia podoba mi sie, szkoda tylko, ze zdjecia z kuchni sa niewyrazne

  16. #56
    Guest

    Domyślnie scianki

    scianki sa wymurowane z betonu komorkowego i to wszystko. szafki maja swoje skrzynie z plyty meblowej i sa tylko lekko przykrecone do wymurowanych scianek, bo drzwiczki przykrecone do bet. kom. nie trzymaly by sie za dobrze. scianki murowane sa zaciagniete klejem z siatką, zagipsowane i pomalowane farba zmywalną,

  17. #57

    Domyślnie

    paj^ - to wyzej jest ode mnie, zapomialem sie zalogowac.
    postaram sie umiescic lepsze zdjecia z kuchni

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    polecam BRW...mebelki sa ok..i nie drogie...projekt teraz wliczony w cene kuchni 150 zł....

  19. #59

    Domyślnie

    Zdecydowanie potwierdzam, co mówi Teska - BlackRedWhite do niedawna kojarzył mi się z tanią tandetą, ale mocno zmienili jakość, a mebelki kuchenne to już pierwsza liga. Ceny zaś niższe niż u konkurencji. Należy jednak osobno doliczyć 10% (o ile pamiętam) za montaż i we Wrocku jakieś 500zł dla projektanta i za pomiar

  20. #60

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony