Cześć Wszystkim!
Był wreszcie ten, który nie mógł, nie dojechał, zapomniał itp., czyli majster-wykonawca. Wycenił robociznę stanu surowego otwartego na 33500zł. Materiał ma jeszcze doliczyć, bo moje założenie jest takie, że ja się tym nie zajmuję. Wg moich kalkulacji to ok. 60 tyś. /zaokrąglone w górę/ - materiał na ściany- porotherm 25, dachówka cementowa.
Okazało się przy tym, że pan Majster właśnie taki dom w groszku był popełnił kilka miesięcy temu, w stanie surowym, w Żukowie pod Gdańskiem i możemy go sobie obejrzeć. Opowiem jak zobaczę.

Robertnicki - ogrzewać będę gazem bo go mam obok działki. Ty masz znajomych w Kolbudach a ja w Kędzierzynie-Koźlu. Oni też kupili działkę i przygotowują się do budowy. A kupili ją na obrzeżach Koźla, zresztą 2 km od ich aktualnego mieszkania przy rynku. Ale działka miodzio! 1500m, w pełni uzbrojona i ogrodzona i za połowę tego co ja w Gdańsku!!!
A jeszcze jeden nius: zatrudniliśmy umyślnego architekta, który dopilnuje i zorganizuje całą zabawę papierami. Ja już wysiadam!
Pozdrawiam wszystkich