dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 204
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 4064
  1. #2021

    Domyślnie

    Robertnicki piękny domek!!

    Widzę, że założyliście sobie rolety w ścianach. Czy w związku z tymi roletami podwyższaliście sobie strop, czy zmieściły się nie ingerując w wysokość budynku?

    z góry dzięki za odpowiedź,
    pozdrawiamy
    Aga i Bartek

  2. #2022

    Domyślnie

    Robertnicki GRATULUJEMY!
    Życzymy Wam z całego serca szczęścia i radości w nowym domku!

  3. #2023

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga i Bartek
    Robertnicki piękny domek!!

    Widzę, że założyliście sobie rolety w ścianach. Czy w związku z tymi roletami podwyższaliście sobie strop, czy zmieściły się nie ingerując w wysokość budynku?

    z góry dzięki za odpowiedź,
    pozdrawiamy
    Aga i Bartek
    Strop nieznacznie powędrował w górę ,ale nie dlatego żeby zmieścić rolety. Poprostu chcieliśmy mieć wyżej niż w bloku. A skrzynki z roletami zmieściły się, bo okna są nieznacznie zmniejszone. Pozdrawiam.

  4. #2024

    Domyślnie

    Witam wszystkich Groszkowcow
    To moj pierwszy post na tym forum, choc czytam regularnie. Wkrotce do Was dolacze, bo my rowniez bedziemy budowac wg tego projektu. Przewertowalam caly internet i wiele katalogow i Groszek stal sie moim faworytem Moim zdaniem na idealny rozklad i swietnie nadaje sie na dzalke z wjazdem od zachodu, a takich projektow jest jak na lekarstwo. Wszak nie kazdy ma wjazd od polnocy, a tak projektowana jest wiekszosc domow.
    Mamy juz dzialke (woj lubelskie) tylko na razie kasy brak Czeka nas kredyt na 30 lat
    Przeczytalam caly watek, mozecie sobie wyobrazic ile czasu mi to zajelo
    Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia oby jak najszybciej!

  5. #2025

    Domyślnie

    Witaj rania Ja mam wjazd od wschodu i też mi groszek super pasuje. U mnie powoli zaczyna coś się dziać, tj. "robią się szalunki i zbrojenie", no trwa walka z kredytem czyli ile, gdzie itp.[/b]

    Basia i Sławek
    dzięki za dobre słowo.

  6. #2026

    Domyślnie

    Rania witamy w naszym gronie!

    Magdax nie ma za co

    Robertnicki
    czekamy na zdjęcia!

  7. #2027

  8. #2028

    Domyślnie

    Najmilsi "Groszkowi Przyjaciele"!

    Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam,
    by te radosne świąteczne dni
    wszystkie smutki usunęły w cień,
    by się do Was, Kochani, śmiał cały świat!

    Basia i Sławek

  9. #2029

    Domyślnie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

    Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia,
    dla tych, co już mieszkają w groszkach łagodnej zimy aby oszczędzili na ogrzewaniu,
    dla tych, co się budują groszka, także łagodnej zimy aby mogli prowadzić prace,
    dla tych co myślą o groszku, spełnienia mażeń.

  10. #2030

    Domyślnie

    Ile Rydzyk ma moherów,
    ilu w Sejmie jest frajerów.
    Ile Kwachu dni się bawił
    i kolesi ułaskawił.
    Ile Lepper ma wyroków,
    tyle szczęścia w Nowym Roku!

  11. #2031

    Domyślnie

    Witam wszystkich i postaram się w miarę mozliwości sukcesywnie pokazywac postępy w pracach wykończeniowych naszego groszka

  12. #2032

    Domyślnie

    Witam po dłuższej nieobecności. Przez ten okres czasu nasz Groszek "wyrósł jak na drożdżach", planujemy za trzy miesiące przeprowadzkę. Może uda mi się wkleić parę zdjęć. Serdecznie pozdrawiam wszystkich Groszkowiczów- tych już mieszkających i jeszcze budujących!

    http://picasaweb.google.pl/lizzek62/...31430633400098

  13. #2033

  14. #2034

    Domyślnie

    Nie odzywaliśmy się (głównie ze względu na brak czasu) ale na początku listopada zaczęliśmy budowę Groszka. Dziś mijają już prawie 2 tygodnie od czasu jak zalali nam strop. Wykonawca jest super i narzucił nam ostre tempo. Oby zima już się skończyła.

  15. #2035

    Domyślnie

    Witam! Ja tak gościnnie, ale zobaczyłam domek Magdy M i nie mogłam się oprzeć żeby nie napisać. Madziu PIĘKNIE!!!! PIĘKNIE!!! PIĘKNIE!!!! Dodałam sobie twoją elewację do inspiracji
    Chyba będę częstym gościem tego forum. Madziu możesz napisać jakie masz kolory tynków i z jakiej firmy? Sa prześliczne, super wyglądają z tą dachówką. A dachówka to kolor miedziany? Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedzi.

  16. #2036

    Domyślnie

    Magda M. i Bangy gratulujemy postępów!

  17. #2037

    Domyślnie

    Cytat Napisał asuulek
    Witam! Ja tak gościnnie, ale zobaczyłam domek Magdy M i nie mogłam się oprzeć żeby nie napisać. Madziu PIĘKNIE!!!! PIĘKNIE!!! PIĘKNIE!!!! Dodałam sobie twoją elewację do inspiracji
    Chyba będę częstym gościem tego forum. Madziu możesz napisać jakie masz kolory tynków i z jakiej firmy? Sa prześliczne, super wyglądają z tą dachówką. A dachówka to kolor miedziany? Pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedzi.
    asuulek dziękuję!
    Tynki wybrałam z firmy Kabe- jasny nr.1032, natomiast nie pamietam już numeru ciemniejszego koloru ( chyba 1043.. ). Dachówka natomiast jest firmy Nelskamp kolor ceglasty.
    Basia i Sławek dziekujemy!

  18. #2038

    Domyślnie

    Właśnie mamy zamówić drewno na więźbę i tak się zastanawiamy, czy nie przedłużyć dachu nad tarasem (u nas taras jest z tyłu a nie z boku tak jak w oryginalnym projekcie). Nie wiem, czy to ma sens bo kąt nachylenia dachu mamy 40 stopni i bez "złamania" nie da się go zbytnio go przedłużyć a łamać dachu nie chcemy. Jeśli go przedłużymy przy takim nachyleniu dachu jak teraz to będzie przykrywał ok 1,5 metra tarasu. Czy ktoś się zastanawiał nad takim rozwiązaniem a może już ktoś tak zrobił? Co o tym sądzicie? Czy to ma sens?

  19. #2039

    Domyślnie

    Magda M dzięki za szybką odpowiedź. Mogłabyś jeszcze zdradziś jaki masz kolor okien? Zapomniałam zapytać od razu. Super się to wszystko komponuje. Chyba będę częściej tutaj zaglądać i kibicować w wykańczaniu domku, zapowiada sie ciekawie. Już widać dobry gust właścicieli.

    Pozdrawiam serdecznie!

  20. #2040

    Domyślnie

    Bangy zadaszenie tarasu jest bardzo super sprawą. My mieliśmy taras bez zadaszenia w poprzednim domku i było to bardzo niewygodne. Teraz zrobiliśmy sobie taras narożny z zadaszeniem od tyłu. Nieznacznie złamaliśmy dach i, naszym zdaniem, wygląda to bardzo ładnie ( zdjęcia w naszym albumie).

    Pozdrawiamy wszystkich!

Strona 102 z 204

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony