dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aszypula

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Świdnik
    Kod pocztowy
    21-040
    Posty
    36

    Domyślnie Jakie okno tarasowe wybrać, tańszy zamiennik HST

    Witam,
    Wiem, że wszystko jest sprawą gustu, ale... niestety jest za dużo opcji, potrzebuję porady wynikającej z Waszych doświadczeń - zapewne użytkujecie któreś z tych rozwiązań i macie już wyrobioną opinię. Mam następujące dylematy:

    Jakie byście wstawili okno do otworu 300x235 (nr 1 na rzucie, salon > zadaszony taras),



    Opcje są następujące:
    a) HST - opcja najlepsza, ale niestety najdroższa - 14-18k zł, mocno zastanawiam się nad ponad 2x tańszym "zamiennikiem" (opcje poniżej), celowo omijam PSK, co do Slide nie mam zdania, ale cena też w okolicach ok 12k zł
    b) 2 kwatery - duży fix z lewej (zapewne okno hartowane) i okno rozwierno-uchylne z prawej otwierane "na sofę" (tu pytanie, czy wybralibyście szklenie fixa w ramie czy w ościeżnicy?) - najbardziej mi się podoba, ale boje się o funkcjonalność obsługi gabarytów, jak sądzicie? Warto zapewnić otwór po otwarciu okna powyżej 1,5m? Używacie?
    c) 3 kwatery - okno fix i podwójne z ruchomym słupkiem - za możliwość wnoszenia gabarytów do salonu,
    d) 3 kwatery - okno rozwierno uchylne + podwójne z ruchomym słupkiem - za możliwość montażu na stałe moskitiery w tym pierwszym "nieużywanym" oknie i możliwość wnoszenia gabarytów do salonu,
    e) 3 kwatery - okno fix + okno rozwierno-uchylne+ okno fix

    Które rozwiązanie byście wybrali i dlaczego?

    HELP!
    Ostatnio edytowane przez aszypula ; 03-01-2023 o 20:48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony