dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41

    Domyślnie

    Wygodniej to możesz mieszkać u teściów , a mimo to mnie to nie dziwi , że ludzie chcą mieszkać bez nich.
    No i nie widzę w kablach większej wygody w porównaniu z PC ,tak samo się włącza i za jakiś czas ciepło...

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    No i nie widzę w kablach większej wygody w porównaniu z PC ,tak samo się włącza i za jakiś czas ciepło...
    Nie tak samo.
    Włącz grzanie w jednej łazience posiadając PC (na początku jesieni czy nawet w środku lata, jak przez kilka dni będzie zimno i pochmurnie).
    Zasil ogrzewanie PC agregatem 2 czy 3kW jak będzie awaria sieci.
    Zmierz głośność PC i kabli.
    Awaria PC czy pompy obiegowej unieruchamia cały system grzewczy - przy kablach tylko w jednym pomieszczeniu (albo i nie w całym).
    Zmierz ilość miejsca jakie zajmuje PC w pomieszczeniu technicznym i w ogródku.
    Serwisowanie PC to nie tylko koszt - to również dyskomfort. Trzeba się z kimś umawiać, wpuszczać, obsłużyć.
    Porównaj długość i warunki gwarancji na PC i kable.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 15-02-2023 o 14:52

  3. #43

    Domyślnie

    Zanim nagrzejesz łazienkę kablami ,to moja żona wyciągnie farelkę ,włączy do gniazdka i ma od razu ciepło , także Twoje kable tak samo "wygodne" w tym wypadku.

    Awarie i serwisowania to osobna sprawa i pod wygodę nie podchodzą (nikt mnie nie zmusi do serwisowania PC , tak jak Ciebie do mierzenia izolacji co roku - też się musisz umawiać ,wpuszczać , obsłużyć i zapłacić).

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Zanim nagrzejesz łazienkę kablami ,to moja żona wyciągnie farelkę ,włączy do gniazdka i ma od razu ciepło , także Twoje kable tak samo "wygodne" w tym wypadku.
    No, to teraz udowadniaj, że ciepło z farelki jest równie komfortowe, co z podłogówki. Powodzenia.
    Będziesz też przekonywał, że w łazience w tym samym momencie należy zacząć sezon grzewczy, co w salonie a ta farelka to kilka dni w roku się przydaje?

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Awarie i serwisowania to osobna sprawa i pod wygodę nie podchodzą (nikt mnie nie zmusi do serwisowania PC , tak jak Ciebie do mierzenia izolacji co roku - też się musisz umawiać ,wpuszczać , obsłużyć i zapłacić).
    Do serwisowania PC zmusza życie nawet, jak rezygnujesz z gwarancji na sprzęt warty kilkanaście tysięcy czy więcej. Filtry się zapychają, liście i różne kłaki przyczepiają się do parownika, wody trzeba dobić, sprawdzić i ewentualnie skorygować ciśnienie wstępne w naczyniu przeponowym.

    Kto i po co ma mi mierzyć izolację co roku? Standardowy przegląd elektryczny każdy musi robić co 5 lat niezależnie od tego, czym grzeje.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 15-02-2023 o 17:04

  5. #45

    Domyślnie

    Dałem się nabrać na Twoje trolowanie tego podforum i dałem się wciągnąć w dyskusję (niepotrzebnie). ale już naprawiam ten błąd. Zgłosiłem Twój post do usunięcia.
    Przestań trolować to podforum , bo nikogo nie interesują tutaj Twoje kable.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Przestań trolować to podforum , bo nikogo nie interesują tutaj Twoje kable.
    Szczyt bezczelności. To Ty mnie wywołałeś do tablicy wpisem https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8177242

  7. #47

    Domyślnie

    Pisałem ,że swoimi kreatywnymi tabelkami udowadniasz ( w sensie w każdym wątku ) , a nie ,żebyś to robił i w tym...

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Pisałem ,że swoimi kreatywnymi tabelkami udowadniasz ( w sensie w każdym wątku ) , a nie ,żebyś to robił i w tym...
    Sprostowałem Twoje pomówienie - bo nigdy nie twierdziłem, że używanie kabli jest tańsze, niż PC.
    Tak czy inaczej to Ty trollujesz tematem kabli w tym wątku.

  9. #49

    Domyślnie

    Ta , jak bym napisał ,że Putin zrobi ci z d... jesień średniowiecza , to wcale nie chcę ,żeby Putin się tu pojawiał
    Na prawdę nie chciałem ,żebyś cokolwiek w tym wątku na temat kabli pisał

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.317
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Ta , jak bym napisał ,że Putin zrobi ci z d... jesień średniowiecza , to wcale nie chcę ,żeby Putin się tu pojawiał
    Jak w dziale o PC piszesz o kablach w wątku, w którym nie było o nich mowy - to Ty trollujesz i wprowadzasz offtop.

    A co z tym mierzeniem izolacji, które sobie wymyśliłeś? Też trolling czystej wody.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony