dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzysiek8819

    Zarejestrowany
    Apr 2023
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    05-816
    Posty
    34

    Domyślnie Za niski otwór na drzwi

    Witam.
    Przyszedł czas aby zmierzyć się z najpoważniejszym problemem. Architekt który rysował nasz projekt zapomniał o różnicy poziomów między garażem a domem. Dzięki temu po wylaniu i ociepleniu podłóg będziemy mieli jedynie 180 cm otwór na drzwi pomiędzy domem a garażem.
    Macie może jakieś pomysły co z tym mogę zrobić ? dodam, że mam 190 cm wzrostu.
    Mój pomysł, to pocienić wylewkę (mam 6 cm wylewki + 20 styropianu) lub wycinać chudziaka i ścianę fundamentową z bloczka i zalewać w tym miejscu od nowa chudziaka tym razem już z prawidłowo wykonanymi schodami.
    Co wg was jest lepszym rozwiązaniem ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Architekt zapomniał, więc wypada by błąd naprawił proponując najlepsze rozwiązanie. My nie widzimy układu jaki masz w domu. 190 też Ci nie uratuje światała przejścia.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Jaką masz podłogę. Są po to, aby dać ci trochę uniesienia nad dywanem lub progiem, lub jeśli podłoga nie jest pozioma. Daje drzwiom miejsce na wychylenie omegle xender .

    Docinanie ich i samych drzwi w celu dopasowania jest bardzo powszechne. Wytnij i przymocuj drzwi na sucho, a następnie sprawdź swoje wychylenie. Nie zapomnij założyć podkładek, aby drzwi nie otwierały się/zamykały samoczynnie po odblokowaniu.
    Ostatnio edytowane przez jirkal ; 08-05-2023 o 14:34

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał jirkal Zobacz post
    Jaką masz podłogę. Są po to, aby dać ci trochę uniesienia nad dywanem lub progiem, lub jeśli podłoga nie jest pozioma. Daje drzwiom miejsce na wychylenie.

    Docinanie ich i samych drzwi w celu dopasowania jest bardzo powszechne. Wytnij i przymocuj drzwi na sucho, a następnie sprawdź swoje wychylenie. Nie zapomnij założyć podkładek, aby drzwi nie otwierały się/zamykały samoczynnie po odblokowaniu.
    Celowo cytuję i zostawiam ten komentarz, bo jeszcze nie widziałem by "boty" odpowiadały na pytania. Póki co zakładały do tej pory nowe posty które regularnie kasujemy (bo po chwili wrzucają w nie swoje linki ). Ciekwe czy tak będzie i w tym przypadku.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony