dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Nadstawka do Kingspan Bioficient

    Witam,

    Czy może ktoś z was ma jakieś doświadczenie z oczyszczalnią Bioficient od Kingspana? Kilka lat temu kupiłem tą oczyszczalnie, zakopałem w ogrodzie i do tej pory wszystko działa. Ale tej wiosny chciałem sobie podnieść trochę teren mojej działki (o jakieś 20cm) i mam problem, bo nie wiem jak mogę podnieść pokrywę od tej oczyszczalni, żeby przy wyższym terenie nie była ona w dziurze. Widziałem na paru stronach, że jest możliwość dokupienia oryginalnej nadstawki, ale po pierwsze trochę cena jest wysoka, a po drugie jeżeli dobrze rozumiem to musiałbym rozkopać całą oczyszczalnie wyciągnąć górną część, włożyć nadstawkę i z powrotem górną część z pokrywą.

    Podnosił ktoś może pokrywę w tej oczyszczalni i wie jak to zrobić tak żebym za dużo nie musiał niszczyć sobie podwórka? Już nawet szukałem zwykłej pokrywy i chciałem ją zamontować nad tą, wtedy bym miał dwie pokrywy oryginalną i wyżej tą dołożoną. Ale wszystkie pokrywy które znalazłem mają światło o średnicy 600mm, a pokrywa Kingspana ma 700mm.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Właz o większej średnicy, około 80cm, mają do do większych oczyszczalni w wobet-hydret. Widziałem takie przy ZBB-20C. Nie wiem, czy sprzedają to osobno, ale możesz ich zapytać. Nie wiem też jak z ceną za coś takiego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony