dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: viessmann wysoka cena za przeglad gwarancyjny

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • stanowczo za wysoka

    5 62,50%
  • wysoka

    0 0%
  • ok

    3 37,50%
  • niska

    0 0%
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Temat: viessmann wysoka cena za przeglad gwarancyjny

  1. #41

    Domyślnie

    Może i przełknąłbym cenę za przegląd, ale równocześnie Viessmann (pompa Vitocal 150 A) wgrał mi nowe oprogramowanie, po którym pompa przestała działać prawidłowo, skasował wszystkie moje ustawienia i wyłączył sterowanie obiegu grzewczego termostatem. Oczywiście nie wiedziałem o tym i zrobiono to wbrew mojej woli. Pompa początkowo zamiast używać sprężarki grzała grzałkami elektrycznymi. Zużycie energii skoczyło do kosmicznego poziomu. To już wyłączyliśmy, ale dalej pompa nie działa prawidłowo. Mam dane porównawcze z poprzedniego roku - przez cały sezon wszystko działało idealnie a po przeglądzie mam same problemy i na nic nie mam wpływu, bo wszystkim steruje serwis, który głęboko w d... ma dane, które im codziennie wysyłam. Pompa zamiast działać ciągle z niewielką mocą, włącza się i wyłącza w krótkich okresach generując gigantyczny pobór mocy. Z poprzednim oprogramowaniem takie działanie w okresie przejściowym na początku sezonu grzewczego odbywało się przy poborze 1 kW, teraz 5 kW. Serwis udaje, ze nic się nie dzieje i wszystko jest ok. Piąty dzień usiłuję uzyskać jakąkolwiek pomoc i wszyscy mają to gdzieś. Tyle dostałem za 750 zł. Serdecznie polecam tę firmę.

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Proszę pisać prawdę, serwis jest z Panem w stałym kontakcie a z informacji jakie posiadam jest też umówiona u Pana wizyta.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony