dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomot79

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Płyta findamentiwa nierówna

    Witam, okazuje się że wylana płyta fundamentowa nie jest równa, na jednym rogu jest różnica ok 4 cm, zbiera sięc woda po deszczu itp. Za niedługo będe wylewał strop, jest prawdopodobieństwo że coś zostanie betonu z gruszki, czy można nadlać w te miejsce i wyrównać do poziomu? I co robicie z resztkami vetonu który pozostaje z gruchy, do czego wykorzystujecie.

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem podobny problem, kiedy budowałem stół dla mojej drukarki 3D. Skończyło się na tym, że przejechałem ołówkiem całą twarz i przejechałem po niej szlifierką oscylacyjną. Najpierw zdejmie ołówek z najwyższych miejsc, dzięki czemu będziesz wiedzieć, gdzie musisz to zrobić, aby wyrównać kolor. Sam nie miałem dostępu do prostownicy, więc to router login 192.168.l.l.link/ był najlepszy pomysł, jaki miałem, działał też całkiem przyzwoicie.
    Ostatnio edytowane przez uraksha2 ; 12-03-2024 o 22:29

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomot79 Zobacz post
    Witam, okazuje się że wylana płyta fundamentowa nie jest równa, na jednym rogu jest różnica ok 4 cm, zbiera sięc woda po deszczu itp. Za niedługo będe wylewał strop, jest prawdopodobieństwo że coś zostanie betonu z gruszki, czy można nadlać w te miejsce i wyrównać do poziomu? I co robicie z resztkami vetonu który pozostaje z gruchy, do czego wykorzystujecie.
    Jakbyś nadlewał 4cm wszędzie to ma to jakis sens, ale pewnie kawałek dalej schodzi to do zera i raz że betonem cieżko tak nadlać ze wzgledu na kruszywo a dwa że to popęka. Ja w tym sensu nie widzę. {ilnuj żeby strop byl w poziomie.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  4. #4

    Domyślnie

    Ciepła płyta czy zimna?
    Jak zimna, to wyrównasz sturopianem/styrobetonem i bdzie ok.
    Jak ciepła to zwróć uwagę na wysokość nadproży nad drzwiami i jednak lepiej betonem wyrównującym

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony