dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Jarek2202
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Anwis z Włocławka i skandaliczna praktyka

    Zdecydowanie nie polecam współpracy.z firmą Anwis. Po blisko 20 -stu latach montowania ich rolokaset, roletek, żaluzji itp. kiedy to żaluzje miały długość taką na jaką były zamawiane, okazało się, że teraz mogą być za długie o 25 mm. (prawdopodobnie wykonawca na produkcji nie odjął wysokości rynny górnej w kilku sztukach żaluzji). Moja klientka nie zaakceptowała marnie wyglądającego produktu, dlatego odesłałem te żaluzje do poprawy. Okazało się, że żeby doprowadzić te żaluzje do długości zgodnej z zamówieniem firma Anwis zażyczyła sobie sporą kwotę pieniędzy za odpłatną przeróbkę. Nie omieszkała też przysłać mi mailem faktury za poprawę tego co źle wykonali. Oczywiście nie zaakceptowałem tej bzdurnej faktury, ale firma Anwis zasypuje mnie mailami i sms-ami z przypomnieniem o terminie płatności. Rozmawiałem z przedstawicielem handlowym i poinformowałem go, że w tej sprawie raczej oczekuję przeprosin za kłopot kilkukrotnego dojazdu do klientki, montowania i demontowania żaluzji niż jakiejś bzdurnej faktury i żeby powstrzymał ten żenujący spektakl, przysyłania mi głupich wiadomości, ale w tej sprawie nie nie zrobił nic. Dlatego oczekuję od Anis pozwu do sądu, a o wyniku tej sprawy poinformuję wszystkich zainteresowanych.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Jarek2202
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Firma Anwis wystawiła fakturę korygującą zerującą do wystawionej wcześniej faktury. Sprawę uważam za zamkniętą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony