dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Patrick07

    Zarejestrowany
    Jun 2023
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-006
    Posty
    9

    Domyślnie Malowanie ścian i sufitu

    Witam chciałem pomalować pokój, czy mogę malować na starej farbię czy muszę gruntować mówię od razu że na ścianach nie ma gładzi, kilka lat temu ściany zostały za tynkowane zagruntowane i pomalowane farbą akrylową, jak widzę teraz stara farba dobrze się trzyma nie odpada ale boje się że jak pomaluję może zacząć nowa farba odpadać ze starą sam już nie wiem co robić proszę was o pomoc pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Oczyścić z kurzu, pyłu. Jeśli ściana ma wolne fragmenty, usunąć, zaszpachlować, zagruntować i malować.

    Można też i bezpośrednio pomalować, grunt jednak zwiąże że sobą oba podłoża, ściana nie będzie piła tak farby, będzie lepsze krycie itp

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Patrick07

    Zarejestrowany
    Jun 2023
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-006
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ok a ile potrzeba gruntu na pokój 20 metrów kwadratowych.

  4. #4

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Patrick07

    Zarejestrowany
    Jun 2023
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-006
    Posty
    9

    Domyślnie

    https://allegro.pl/oferta/sniezka-gr...-5l-8030227567 czy ten przepraszam ale nie za bardzo się znam.

  6. #6

    Domyślnie

    Na pomalowane już powierzchnię gdy chcemy pomieszczenie pomalować na inny kolor lepszym wyborem będzie druga pozycja. Farba podkładowa jak zwał tak zwal

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Patrick07

    Zarejestrowany
    Jun 2023
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-006
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ok dziękuję pan bardzo.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Patrick07

    Zarejestrowany
    Jun 2023
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    26-006
    Posty
    9

    Domyślnie

    Przepraszam mam pytanie bo będę malował farbą akrylową, to mogę bez problemu położyć grund lateksowy nic się nie stanie przepraszam ale nie znam się i boje się żeby nic nie schrzanić.

  9. #9
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Najlepszym rozwiązaniem jest dokładne oczyszczenie powierzchni i jej zagruntowanie dobrej jakości gruntem, np. gruntem szybkoschnącym Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt stabilizuje podłoże, wzmacnia je, zmniejsza chłonność, jak również zwiększa przyczepność. Poprawia krycie farby nawierzchniowej. Grunt należy nanosić zgodnie z informacjami od producenta.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony