dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Elewacja zewnętrzna dofinansowanie termoizolacja

    Czy ktoś z Państwa orientuje się czy można na zakup materiałów i położenie elewacji zewnętrznej otrzymać dofinansowanie z programu termoizolacja?

  2. #2

    Domyślnie

    Zastanawiałem się, czy ktoś miał jakieś doświadczenia w zakresie pozwolenia na budowę dotyczącego zmiany elewacji zewnętrznej w Brukseli – dotyczy to Watermael-Boitsfort, a nie zabytkowego budynku czy czegoś takiego. Czy to jest potrzebne?

    To w celach izolacyjnych. W mojej rodzinnej Wielkiej Brytanii byłoby to objęte „dozwoloną inwestycją” i nie byłoby potrzebne żadne pozwolenie, ale biorąc pod uwagę, że nie widziałem, żeby ktokolwiek na mojej ulicy (ani w całej okolicy) to robił, podejrzewam, że jest coś, co sprawia, że ​​w Brukseli nie jest to takie proste https://19216811.cam/ https://1921681001.id/ .

    Dlaczego nie po prostu zrobić wnętrze lub wnękę? Nie ma w nim pustej przestrzeni, a aby uzyskać wymagany współczynnik U, do którego dążę, izolacja wewnętrzna prawdopodobnie nie będzie działać, biorąc pod uwagę mostki termiczne, co będzie oznaczać poświęcenie dużej przestrzeni mieszkalnej.

    Budynek jest oddalony od ulicy, więc izolacja będzie, że tak powiem, „na mojej ziemi”.

    Podoba mi się elewacja mojego domu, więc zrobiłbym wszystko, co w mojej mocy, aby zachować estetykę na niezmienionym poziomie (użyłbym boazerii z cegły, która wyglądałaby jak najbliżej oryginalnego domu)

    Zastanawiam się, czy jest to jedna z tych sytuacji, w których prawdopodobnie ujdzie mi to na sucho, ale jeśli zapytam, powiedzą mi „nie” i nie będę mógł.

    Każda pomoc byłaby bardzo doceniana!
    Ostatnio edytowane przez prigowasu ; 22-12-2023 o 16:55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony