dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Wygodny fotel do oglądania tv,proszę o pomoc w wyborze.

    Cześć wszystkim
    chcę zakupić swój pierwszy fotel,który ma posłużyć do oglądania telewizji,ale kompletnie nie znam się na fotelach.Dlatego proszę o doradztwo.Zależy mi aby był wygodny (miewam bóle kręgosłupa gdy korzystam z krzesła biurowego) i najchętniej żeby nie zajmował dużo miejsca (mała kawalerka).Nie wiem na jakim rodzaju się skupić np uszaki? czy inny rodzaj ? Wiem,że najlepiej przetestować samemu,ale jak kupiłem krzesło biurowe to w sklepie było wygodne,a w domu masakra dla kręgosłupa.

  2. #2

    Domyślnie

    Weź do sklepu książkę albo telefon z naładowaną baterią i usiądź na fotelu, który ci się podoba, przynajmniej na pół godziny. Albo lepiej na całą. W sklepie, po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach na nogach, każde siedzisko w pierwszej chwili wydaje się wygodne.

    edit:
    Mnie na przykład dość wygodny wydał się Ekero z IKEA. Nie jest przesadnie duży. Ale fotel to bardzo indywidulna sprawa. To co dla jednego wygodne, dla drugiego może być nie do zaakceptowania. Zależy od budowy i wielkości ciała, sposobu użytkowania, pozycji jaką się najczęściej przyjmuje siedząc itd. Bez osobistego wypróbowania absolutnie nie można kupić.

    Plus jest taki, że w IKEA nikt nie będzie krzywo patrzeć na klienta, który sobie godzinkę posiedzi. W innych sklepach, zwłaszcza mniejszych, może być z tym różnie.
    Ostatnio edytowane przez Juan ; 02-09-2023 o 14:18

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Eames Lounge Chair & Ottoman

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Eames Lounge Chair & Ottoman
    45 tyś PLN za fotel..

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzeus86 Zobacz post
    45 tyś PLN za fotel..
    wygoda i marka kosztuje

    Ale są dużo tańsze podróbki.

  6. #6

    Domyślnie

    Idealną opcją są fotele rozkładane z wysuwanym podnóżkiem. Czysta wygoda do leniuchowania po męczącym dniu. Najlepiej udać się do sklepu meblowego. Porządny fotel to nie jest tania rzecz na chwilę także na pewno nikt nie będzie miał problemu z tym, że chcesz na spokojnie na nim posiedzieć i sprawdzić. Przecież od tego mają ekspozycję w sklepach Warto odwiedzać lokalne sklepy bo można tam znaleźć dużo ciekawych polskich marek. Super jakość i nowoczesne modele są od verikona, jak będziesz mieć okazję to warto przetestować.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Wiktor2003 ile godzin dziennie chcesz oglądać TV?
    Fotel ma być wolnostojący i czy będziesz siedział przy stole, biurku lub przy ławie?
    Jaki masz budżet na ten mebel?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony