dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Myslowitz - szukam instalatora: Kanaliza+CO+CWU+Reku

    W technologii plastiku, projekt kompleksowy zrobiony. Kociol gazowy, 3 obwody, 150 mkw podlogowki, troche grzejnikow tez. Dane (zestawienie materialow i szkice) wysle po otrzymaniu namiarow faxowych na priva. Termin wykonania: lipiec/polowa sierpnia. Prosze Forumowiczow o rekomendowanie sprawdzonej ekipy. To mój drugi i ostatni dom (pierwszy idzie na sprzedaz, bo wadliwy) i nie chce sie znowu w jakis shit wpakowac. Poprzednia ekipa od rurek nadaje sie na rozstrzelanie.
    Może spotkamy się, tam gdzie trafi każdy z nas, tam gdzie życie będzie snem...?
    I zobaczysz, będzie czas, żeby śpiewać, żeby grać, za sto lat, za rok, za dzień...

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie Re: Myslowitz - szukam instalatora: Kanaliza+CO+CWU+Reku

    Cytat Napisał Przekorek
    W technologii plastiku, projekt kompleksowy zrobiony. Kociol gazowy, 3 obwody, 150 mkw podlogowki, troche grzejnikow tez. Dane (zestawienie materialow i szkice) wysle po otrzymaniu namiarow faxowych na priva. Termin wykonania: lipiec/polowa sierpnia. Prosze Forumowiczow o rekomendowanie sprawdzonej ekipy. To mój drugi i ostatni dom (pierwszy idzie na sprzedaz, bo wadliwy) i nie chce sie znowu w jakis shit wpakowac. Poprzednia ekipa od rurek nadaje sie na rozstrzelanie.
    Łoj Przekorek z tym tekstem o wadliwości domu to żeś przegiął.A nuż przeczyta to potencjalny klient...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  3. #3

    Domyślnie

    Eeee-tam. Nikt nie wie, co jest wadliwe. Przede wszystkim wadliwa jest wielkosc: Monstrum ma 360 mkw. Poza tym wiele wad usunieto, tyle, ze pozostala frustracja i male wady, ktorych juz nie chce mi sie zwalczac.Pozdrawiam z wakacji w Karwii. Przekorny Przekorek
    Może spotkamy się, tam gdzie trafi każdy z nas, tam gdzie życie będzie snem...?
    I zobaczysz, będzie czas, żeby śpiewać, żeby grać, za sto lat, za rok, za dzień...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony