dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Mała łazienka, ściany, prysznic, podłoga

    Łazienka jest malutka w blok, śmiem twierdzić, że nie ma nawet 2x2 (stare budownictwo płytowe, nie pamiętam teraz rozmiarów dokładnie). Kibelek osobno ale to już malutka kanciapa, penie nawet 1m2 nie ma.

    Płytki ODPADAJĄ, mam do nich sceptyczne podejście, nie dość że kojarzą mi się z byłą robotą (nie ważny kolor, płytki i już mam skojarzenia z robotą) oraz jakoś... no nie podobają mi się łazienki w płytkach. Pomysł padł na tapetę + podłoga epoksydowa i o ile wiem tu co chcę i jak to ma wyglądać o tyle przychodzimy do sedna czyli PRYSZNICA a raczej jego wykończenia.
    Jak pisałem płytki, gress i inne tego typu wynalazki... jakoś do mnie nie przemawiają. Myślałem o jakiś specjalnych panelach ozdobnych na ścianę np. drewniane lub... no właśnie, może ktoś ma jakieś propozycje jak można takie ściany prysznicowe wykończyć... podoba mi się imitacja drewna ale za każdą propozycję będę wdzięczny tudzież sugestie co można na tą ścianę walnąć... może też tapetę. Brodzik a raczej jego wnętrze/wykończenie będzie "drewniane" a raczej z maty drewnianej czy jak to się fachowo nazywa.
    Za wszelkie sugestie będę wdzięczny...

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    są specjalne tapety pod prysznic.
    https://walldecor.pl/wet-system-tapety-pod-prysznic-/

    Ale jak z tego szorować osad z mydła i kamienia, to nie wiem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony