dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Koszmarny sufit...

    Przeprowadziłam remont kuchni, a że przylega do salonu to i jego chciałam doprowadzić do porządku ... Malowanie sufitu w salonie było na kilka razy bo wciąż jakieś purchle wychodziły... Wiem już, że źle był przygotowywany do malowania, ale to już broszka byłych mieszkańców ... Fachowiec wpadł na genialny pomysł z siatką elewacyjną wklejaną na części sufitu - prośby by dał ją na cały trafiały w próżnie - Panu ewidentnie nie chciało się z sufitem bawić dłużej bo materiału kupiliśmy dość, w międzyczasie okazało się, że męża drażni szynowy karnisz więc go zdemontowaliśmy, zdzierając kawałek sufitu bez siatki... Obecnie zdarłam co się dało z tego sufitu i wpadłam na pomysł sufitu podwieszanego - żeby się już nie bawić z trudnościami... Tylko że podwieszane też pękają ... A napinany? Za mało o nim wiem... Potrzebuję opinii użytkowników - nie wykonawców - na temat sufitów napinanych. Czy można go np. zastosować na 1/3 sufitu salonu? Jak powinien być przygotowany sufit, żeby był gotowy do montażu? Czy jeśli jest nierówny, ma część zeskrobanych okładzin, to co odłaziło tylko usunięte to można go przykryć napinanym? Chętnie zobaczę jakieś zdjęcia Waszych wnętrz z sufitem napinanym

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    napinany musi mieć konstrukcję na której będziesz go napinać. Jak chcesz tylko na 1/3 pokoju, to w tym miejscu będzie sufit obniżony bo trzeba wykonać stelaż.

  3. #3

    Domyślnie

    Z tego, Elfir, że sufit w tym miejscu będzie obniżony zdaję sobie sprawę i nie mam z tym problemu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony