dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 53 z 53
  1. #41

    Domyślnie

    Mam pytanie:co jest na ścianie nad blatem?Szkło czy płyta?
    Płyta 10mm oklejona laminatem - tym samym co blat.
    RuF

  2. #42

    Domyślnie

    Wyszło bardzo ładnie i symetrycznie. Jak przypuszczam dodasz później parę drobiazgów dla jej rozweselenia.
    Bardzo miło słyszeć (czytać) takie komentarze, ze swej strony mogę jedynie podziękować i jeśli będę w stanie służyć jakąś radą - pomogę.

    Co do dodatków nie mamy jeszcze pomysłów, ale napewno coś będzie. (Trochę czerwieni, trochę zieleni)
    Planujemy zakupy oświetlenia, zmywarki i okapu - polowanie na dodatki zapewne rozpoczniemy dopiero po zakończeniu tego etapu

    Z najbliższych zakupów pojawi się obok piekarnika żaluzja meblowa zasłaniająca wnękę. Na wiosnę mamy nadzieję, że odżyją kalie kantaderskie uwiecznione na zdjęciu, którym serwujemy hibernację . I to na razie tyle...
    RuF

  3. #43

    Domyślnie

    Bez tej żaluzji wygląda równie dobrze.
    monig

  4. #44

    Domyślnie

    swietna kuchnia! jak to miło, że wykonianie równie udane jak projekt

    czy kitchendraw ma taką biblioteke takich mebli???? chyba widziałam jakąś ubogą wersje nic takiego tam nie było!

  5. #45

    Domyślnie

    Ladne mebelki, tylko dla mnie troszke jeszcze jest tu smutno, ale pewnie to sie zmieni po kilku miesiacach uzytkowania
    Gdzie sa drzwi wejsciowe do tej kuchni???? Kolo wysokiej zabudowy???
    Ja planuje taka srednia przy drzwiach (ok. 140 cm) i duzo osob mi odradza to rozwiazanie, ze niby bedzie przytlaczajaco
    Ale mnie sie podoba

  6. #46

    Domyślnie

    dla mnie kuchnia super...gratuluję!
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  7. #47

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję, za tak ciepłe opinie, a co do drzwi ...jakie drzwi ?
    Drzwi nie ma - kuchnia jest w pokoju tzw. gościnnym - razem mają 24m2
    Mieszkanie ma 42 m2, stąd zdecydowaliśmy się na nie wydzielanie kuchni.
    RuF

  8. #48

    Domyślnie

    ...a mozna wiedziec, ile to kosztowalo? Jestem tez ciekaw, jakie urzadzenia tam zamontowales (najchetniej producent i symbol modelu, ew. z wymiarami) i ich ceny...

  9. #49

    Domyślnie

    jestescie zadowoleni z takiej podłogi w kuchni????
    Ja osobiscie wolałabym płytki....

  10. #50

    Domyślnie

    Ad. Sprzęt:
    Piekarnik Whirpool AKZ431 AL
    Lodówka Liebherr ICU 32520
    Płyta Masterccok C2D60Z2 S
    Zlew: Deante Sonata
    Bateria: Deante Azuryt
    Okap: NETO Platinum K (nie ma go jeszcze na zdjęciu)

    Ad. Ceny
    Co do cen podam tylko cenę mebli: 7600 zł
    Fornir jesion, uchwyty i ramki alu, szuflady blum tandembox pełen wysuw z hamulcem
    RuF

  11. #51

    Domyślnie

    Co do parkietu w kuchni - jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Dzięki tej decyzji zyskaliśmy efekt jednej przestrzeni, która daje efekt "powiększenia" relatywnie małego mieszkania.
    Co do strony praktycznej, nie odczuliśmy do tej pory żadnych negatywnych stron.
    RuF

  12. #52

    Domyślnie

    Zmiany, zmiany, zmiany: mamy już okap i zmywarkę ...
    RuF

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kuchnia ladna, tylko mi troche kolorow brakuje. Jaki to kolor na scianach, bo wyglada na szary? Może tutaj dac cos co troche rozswietli, doda energii, bo troche tutaj jak na kuchnie, gdzie duzo jest do roboty, za bardzo spokojnie...Przydalo by sie cos co pogoni do roboty. Jakis inny kolor scian i juz bedzie...A reszta jest jak najbardziej ok. Lande i funkcjonalnie, duzo miejsca na rzeczy...

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony