dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 53
  1. #21

    Domyślnie

    Ostatnio nadesłana wersja to w zasadzie wolna twórczość - bez zgody żony -

    Nie jestem też pewien, czy rzeczywista realizacja nie wyszła by tandetnie - połączenie naturalnego forniru jesionowego z laminatem imitującym aluminium / szarym lakierem na frontach ... dla mnie za duże ryzyko.

    Jak monig zauważyła mała ilość szuflad + 2 wąskie karga w mieszkaniu, które ma 40m2 i jest mało ustawne to trochę za mało.

    Ale kończąc z tą autokrytyką chciałem zapytać jak ożywić projekt z 3 kolumnami szuflad - najbardziej potrzebuję pomocy przy doborze kolorów ścian. Może jakieś ciekawe pomysły na wzory malowideł ściennych.

    Ja już zaczynam mieć dość ... reżim jaki narzuca funkcja kuchni w pokoju + małe przestrzenie do zagospodarowania + usytuowanie przyłączeń + materiały z jakich wykonane są niektóre ściany zaczynają mnie wpędzać w chorobę ... jednym słowem pomocy !!!
    RuF

  2. #22

    Domyślnie Re: Projekt kuchni - prośba o opinię

    w jakim programie robiles projekt kuchni?

  3. #23

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Nie wiem, jakie sprzęty zaplanowałeś, ale mam nadzieję, że zmywarkę do naczyń za którąś szafką ukryłeś?

  5. #25

    Domyślnie

    Zmywarka pod ociekaczem od zlewu
    RuF

  6. #26

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam. Przykładowo cokoły pod szafkami i blaty w ciemniejszych kolorach (ceglasta czerwień, czekoladowy brąz) dla odcięcia koloru mebli i podłogi.
    Ściany b. jasny szary lub ciemniejszy szary tylko na środkowej ścianie boczna ściana tak jak pozostałe w mieszkaniu a na ścianie obok obrazy ew. plakat w żywych kolorach ale pasujących do barw użytych w kuchni. Lub blaty i cokoły w szarościach a środek w ceglastej czerwieni lub innym. Może ktoś doradzi jakie tu pasują kolory.
    monig

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    annie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Fajny projekt :) zwroc tylko uwage na ilosc glebokich szafek, zdecydowanie wygodniejsze sa szuflady albo carga, szafke pod piekarnikiem mam i teraz kombinuje jak zmienic ja na cargo! nie boj sie szuflad mozna je robic glebokie, a odpada problem nurkowania :)
    jesli chodzi o szafki wiszace to zmierz sobie wysokosc wewnetrzna szfki - tak zeby mozna bylo zrobic dwa pziomy - polki w srodku. Ja mam niestety piekne ale zbyt niskie i po wstawieniu kieliszkow sporo przestrzeni zostaje ale zbyt malo by ustawic jeszcze jedno pietro.

  8. #28

    Domyślnie

    Czas na realizację....
    Poniżej dwa zdjęcia - jeszcze niedokończonej kuchni - brak okapu i kurtyny przy piekarniku oraz uchwytów w szafkach po lewej stronie piekarnika ...




    Drobny komentarz - aparat zniekształca kolory - podłoga jest jaśniejsza ...
    RuF

  9. #29

    Domyślnie Super !

    Dla mnie bomba. Wprowadzilabym kilka zmian, ale to oczywiscie kwestia co sie komu podoba. Generalnie - bardzo fajna kuchnia


    P.S. Ta lampa...

  10. #30

    Domyślnie

    Lampy papierowe znikną ... kiedyś
    Jak się odkujemy
    RuF

  11. #31

    Domyślnie

    Naprawdę fajnie to wygląda i bardzo mi sie podoba podloga- Ach, juz sie nie moge doczekac swojej kuchni. Pozdawiam

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    fajna kuchnia trochę ta podłoga nie pasuje (mało kuchenna), ale jest O.Ki
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  13. #33
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    fajna kuchnia, a co to tam lezy pod zlewem na podlodze?

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotr_ro
    Lampy papierowe znikną ... kiedyś
    Jak się odkujemy
    My tez zaczynalismy od papierkowych

  15. #35

    Domyślnie Nóżki w Kuchni

    Witam Wszystkich

    Mam jedno pytanie. Czy ta kuchnia jest na nóżkach?
    Profesjonalny portal branżowy www.kuchnie.pl
    Nowy dział: www.forum.kuchnie.pl

  16. #36

    Domyślnie

    Tak, kuchnia jest na nóżkach, do których klipsami przyczepiony jest cokół (15 cm).
    RuF

  17. #37

    Domyślnie

    Dla mnie super. Realizacja wyszła dużo ładniej niż sam projekt (wiecie o czym mówię ). Bardzo mi się podoba.

    Pozdrowionka
    Ania

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    Pięknie.
    Uwielbiam szary kolor i baaardzo mnie korci,żeby go wcisnąć do kuchni.

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    Mam pytanie:co jest na ścianie nad blatem?Szkło czy płyta?

  20. #40

    Domyślnie

    Wyszło bardzo ładnie i symetrycznie. Jak przypuszczam dodasz później parę drobiazgów dla jej rozweselenia.
    monig

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony