dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Stopnie betonowe

    Hej,

    ostatnio własnymi siłami ułożyłem stopnie betonowe jako wejście do domu. Generalnie z efektu jestem zadowolony - ale niestety podczas pracy niektóre stopnie trochę się porysowały i są teraz na nich widoczne takie białe rysy. Same stopnie mają kolor antracytowy/grafitowy.

    Czy istnieje jakiś dobry sposób aby teraz te rysy usunąć? Nie są one głębokie, wydaje się że tylko na powierzchni kamienia ale zwykle mycie nie pomaga.
    Jeśli są do tego jakieś specjalne preparaty to chętnie wysłucham propozycji

    Druga sprawa, to co polecacie aby uzyskać stały efekt mokrego kamienia? Aby jak najbardziej wydobyć kolor.

  2. #2

    Domyślnie

    zamontuj kaskadę w obiegu zamkniętym, będzie efekt stale mokrych schodów, a i rysy od mokrego też znikną

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuję za tą bezsensowną i bezużyteczną odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez frytkiicola ; 26-09-2023 o 13:36

  4. #4

    Domyślnie

    poprawnie jest "tę"

  5. #5

    Domyślnie

    dziękuję za tą bezsensowną i bezużyteczną odpowiedź

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.323

    Domyślnie

    Cytat Napisał frytkiicola Zobacz post
    Druga sprawa, to co polecacie aby uzyskać stały efekt mokrego kamienia? Aby jak najbardziej wydobyć kolor.
    Mokry kamień czy mokry beton?

    Poszukaj impregnatu o nazwie Dynasil.
    Są wersje do betonu jak i do kamienia.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  7. #7

    Domyślnie

    Mój błąd - chodziło mi o mokry beton. Czy ten środek pomoże w usunieciu rys?

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.323

    Domyślnie

    Żaden preparat nie usunie rys.........on je tylko zamaskuje tak iż będą mniej widoczne.
    Tu chodzi o zmianę koloru na ciemniejszy tak jak to jest po polaniu wodą, tylko w tym przypadku ze względu na zawartość silikonów środek utrzymuje się dość długo.
    Rysy są efektem uszkodzeń mechanicznych, to nie jest brud na zewnątrz który można umyć.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony