dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Montaż czujnika gazu i czadu

    W mojej łazience mam piecyk gazowy dwu funkcyjny i jest on zabudowany. Chce zamontować czujnik gazu i czadu. Trochę nie bardzo wiem gdzie zamontować te czujniki, żeby miało sens ich działania. Stąd pytania:
    - czy czujnik gazu można umieścic zaraz przy piecu w zabudowie ? - tam tez mam gniazdko i było by mi najwygodniej
    - czy czujnik czadu można zamontować w takiej zabudowie?
    Ogólnie myślę zamontować czujnik gazu przy piecu, a osobny czujnik czadu nad wejściem do łazienki albo po lewej stronie od wejścia. Nie wiem czy takie rozwiązanie bedzie ok.
    W załaczniku rysunek rzutu łazienki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	5,2 KB
ID:	466663

  2. #2

    Domyślnie

    Wykopanie starych rzeczy przed rozpoczęciem robi dużą różnicę. Jeśli poniżej nie ma wkładu chwastobójczego lub nie wiesz, kusiłoby mnie, aby zastosować środek chwastobójczy przed ponownym napełnieniem https://omegle.onl/ vshare. Jeśli jest to mały obszar, wstępne zmieszanie jest łatwiejsze, ale zazwyczaj taniej jest przygotować własną mieszankę. Jeśli chodzi o proporcje, widziałem, że dobrze sprawdzają się dwie części piasku na jeden cement. Osoba, która to zrobiła, wymieszała ją do sucha, wylała mieszankę na podjazd i zamiatała w szczeliny. Następnie lekko spryskał cały dysk wodą i pozostawił do zastygnięcia.
    Ostatnio edytowane przez nusya ; 22-11-2023 o 13:31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony