Cytat Napisał Juan Zobacz post
No właśnie w tym rzecz, że jak większość jeździ pojazdami projektowanymi do spokojnego przemieszczania się z punktu A do B, to niebezpiecznych sytuacji jest mniej. Pierwsze kilka lat po zrobieniu prawa jazdy jeździłem Skodą 105S, z potężnym silnikiem trochę ponad 40 koni. I uważam, że każdy od takiego słabego auta powinien zaczynać. Bardzo dużo się wtedy nauczyłem.

Odpalanie Spotify to akurat żaden problem. Każdy smartfon i radio łączące się z nim przez BT to potrafią.
Akurat w okolicy mojego miasta jest sporo dróg 70km/h - biegnących przez tereny leśne.
70km/h to właśnie spokojnie przemieszczanie się z punktu A do B i w ciągu ostatnich 2-3 lat właśnie przy takim przemieszaniu dwukrotnie przez drogę przebiegł mi lis, raz sarna.
I zawsze zmuszało mnie to do większej, lub mniejszej reakcji.
Spotify przez smarthon z BT - ok, ale właśnie w takiej sytuacji znajomy zarobił niedawno 12pkt karnych - bo wziął do ręki telefon, żeby zmienić playlistę.
Wiem, mógł się zatrzymać, ale mógł też mieć apkę Spotify w systemie multimedialnym samochodu i obsługiwać ją poprzez ekran dotykowy