dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Rozdzielnica budowlana - prośba o wycenę

    Pozostała nam taka rozdzielnica budowlana. O ile samo pudełko jest opisane Pawbol R box B 18.300-7 i pokazuje cenę około 180zł to nie wiem co jest w środku - instalator tyle nam powiedział, że to jest kompletna rozdzielnica z wyposażaniem. Proszę o podpowiedź za ile to wystawić

    Nie mogę dodać zdjęć do tego posta jakoś więc są zamieszczone na imgbb

    https://ibb.co/crsD89W
    https://ibb.co/KV879Ry

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cenę na pudełku masz za rozdzielnicę bez wyposażenia. Różnicówka cena sklepowa ok 110zł zabezpieczenie 3f c25 50zł. i dwa zabezpieczenia 1f po 13 zł. Wychodzi 360 zł sklepowa. Taką rozdzielnicę z wyposażeniem mniej znanych firm kupisz za 250-280 zł. Za ile wystawić to już musisz sam zdecydować.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Cenę na pudełku masz za rozdzielnicę bez wyposażenia. Różnicówka cena sklepowa ok 110zł zabezpieczenie 3f c25 50zł. i dwa zabezpieczenia 1f po 13 zł. Wychodzi 360 zł sklepowa. Taką rozdzielnicę z wyposażeniem mniej znanych firm kupisz za 250-280 zł. Za ile wystawić to już musisz sam zdecydować.
    Ok dzięki.

    Ale żeby doprecyzować - ile to w środku z napisem Schneider mogło kosztować i jak ta część się nazywa? To jest C25 czy C20 - bo dwie takie wartości widnieją (drugie zdjęcie)

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał VCG Zobacz post
    Ok dzięki.

    Ale żeby doprecyzować - ile to w środku z napisem Schneider mogło kosztować i jak ta część się nazywa? To jest C25 czy C20 - bo dwie takie wartości widnieją (drugie zdjęcie)
    Przecież napisałem, od lewej 4 pola różnicówka ok 110zł, zabezpieczenie nadprądowe trzy fazowe (C25) 50 zł, dwa zabezpieczenia nadprądowe jedno fazowe (C20) po 13 zł szt. Kokosów z tego nie będzie.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Przecież napisałem, od lewej 4 pola różnicówka ok 110zł, zabezpieczenie nadprądowe trzy fazowe (C25) 50 zł, dwa zabezpieczenia nadprądowe jedno fazowe (C20) po 13 zł szt. Kokosów z tego nie będzie.
    Czyli to Schneider się nazywa różnicówka. O to mi chodziło żebyśmy wiedzieli co napisać w ogłoszeniu. Dzięki i pozdrowienia.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał VCG Zobacz post
    nie wiem co jest w środku - instalator tyle nam powiedział, że to jest kompletna rozdzielnica z wyposażaniem. Proszę o podpowiedź za ile to wystawić
    Na każdym z aparatów podany jest kod producenta. Po wpisaniu kodu na stronie producenta będą wszystkie informacje, a mając tę wiedzę, najniższe ceny można sprawdzić na Allegro i OLX, ale nikt rozsądny nie kupi używanej rozdzielnicy w cenie sklepowej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot 2023-11-09 at 13-08-42 SCHNEIDER B16A 1F BEZPIECZNIK WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	7,4 KB
ID:	466920
    Ostatnio edytowane przez 1500-2900 ; 09-11-2023 o 12:22

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał VCG Zobacz post
    Proszę o podpowiedź za ile to wystawić
    50-75% ceny nowej to uczciwa cena
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  8. #8

    Domyślnie

    Max 50% i to małe szanse, że ktoś kupi.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał VCG Zobacz post
    Proszę o podpowiedź za ile to wystawić
    Za flaszkę.
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony