dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Wykończenie szpalety drzwi zewnętrzne

    Zastanawiam się nad tym w jaki sposób wykończyć szpalet drzwi zewnętrznych wejściowych. Elewacja już zrobiona, niestety jeżeli dam 1 lub 2cm styropianu jak zwykle się to robi to drzwi nie otwierają się do końca (drzwi drewniane. mają wklejane ornamenty co ogranicza ich ruch). Jeżeli nie dam styropianu na wykończenie i ocieplenie to wtedy pozostaje kwestia co zrobić z miejscami gdzie jest wpuszczona pianka? Myślałem nad masą termoizolacyjną ale po przeczytaniu kilku opinii zostawiłem ten pomysł za sobą. Co możecie mi zaproponować na tą piankę? Czym to przykryć żeby zachować termoizolację i nie może to być niestety styropian (coś grubszego) bo drzwi się nie będą otwierały całe.

  2. #2

    Domyślnie

    Czy macie Państwo może jakieś pomysły?

  3. #3

    Domyślnie

    n1ethan niestety nic nie zrozumiałem z Twojego postu.
    Czy ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Może potrzebne są zdjęcia żeby to zwizualizować?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał matrix1395 Zobacz post
    n1ethan niestety nic nie zrozumiałem z Twojego postu.backrooms game
    Czy ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Może potrzebne są zdjęcia żeby to zwizualizować?
    Ja też nie bardzo rozumiem

  5. #5

    Domyślnie

    Bo to bot napisał AI. Jaja jak berety mzoe wyglądać se to pisze człowiek a to maszyna pisze posty

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał tebas42 Zobacz post
    Ja też nie bardzo rozumiem
    Wystarczy uważniej czytać. Spam kasujemy, autorów banujemy. Na szczęście użytkownicy zgłaszają takie posty na bieżąco.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony