dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Nowości w ViCare

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andy2022

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    57

    Domyślnie Nowości w ViCare

    Wprowadzono kopiowanie programu czasowego cwu do pompy obiegowej. Hmm, nie mogę tego znaleźć w menu aplikacji. Ktoś wie gdzie to znaleźć?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    - klikamy kafelek CWU
    - pomarańczowa belka w dolnej czesci ekranu z napisem "program czasowy"
    - jesteśmy w trybie ustawiania czasów pracy CWU, w prawym dolnym rogu pojawi się kółeczko z 3 kreseczkami po kliknieciu ktorego pojawi się opcja "skopiuj dzień"
    dla cwu:
    - klikamy "pompa cyrkulacyjna CWU >"
    -- jesteśmy w trybie ustawiania czasów pracy cyrkulacji CWU, w prawym dolnym rogu pojawi się kółeczko z 3 kreseczkami po kliknieciu ktorego pojawi się opcja "skopiuj dzień"
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andy2022

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    57

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję

  4. #4

    Domyślnie

    Witam,

    Czy ktoś orientuje się jak można w aplikacji ViCare wyświetlić dzienne zużycie gazu dalej niż 7 dni wstecz? W aplikacji można sobie wyświetlić 7 dni, ale nie potrafię sobie wyświetlić danych dziennych starszych niż te 7 dni. Aplikacja ma te dane w bazie, bo pokazuje nam przecież dane tygodniowe i miesięczne jako suma zużycia, wobec tego jak to ustawić w appce, żebym zobaczył dzienne zużycie np z 1.12.2023

  5. #5

    Domyślnie

    Obawiam się, że apka tego nie umożliwia, mimo że, jak piszesz, ma to w bazie.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar PLC_00
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    STCE
    Posty
    206

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomasz8585 Zobacz post
    Witam,

    Czy ktoś orientuje się jak można w aplikacji ViCare wyświetlić dzienne zużycie gazu dalej niż 7 dni wstecz? W aplikacji można sobie wyświetlić 7 dni, ale nie potrafię sobie wyświetlić danych dziennych starszych niż te 7 dni. Aplikacja ma te dane w bazie, bo pokazuje nam przecież dane tygodniowe i miesięczne jako suma zużycia, wobec tego jak to ustawić w appce, żebym zobaczył dzienne zużycie np z 1.12.2023
    Jeżeli zapłacisz miesięcznie 19,90 będziesz miał dane nawet dwa lata wstecz . W aplikacji musisz skorzystać z opcji subskrypcji Vicare plus

    Bez opłaty nie ma takiej możliwości.
    Dom : Przy alabastrowej 20 . 115 m2 powierzchni użytkowej. Ocieplenie : Elewacja 15 cm knauf 0,32 , dach/poddasze 30 cm roockwool , podłoga 15 cm knauf 0,32 . Wentylacja grawitacyjna. Ogrzewanie : Vissmann 100w B1HF. 100 % podłogówka + regulatory pokojowe Salus Quantum SQ610. Okna trzy szybowe Oknoplast winergetic premium . Rodzina 2+2

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki,

    Nie pomyślałem, że dane zbierane z własnego pieca mogą być odpłatnie sprzedawane. Na szczęście jest 30 dniowy okres testowy ViCare+. Uruchomiłem, działa. Dzięki PLC_00

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar PLC_00
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    STCE
    Posty
    206

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomasz8585 Zobacz post
    Dzięki,

    Nie pomyślałem, że dane zbierane z własnego pieca mogą być odpłatnie sprzedawane. Na szczęście jest 30 dniowy okres testowy ViCare+. Uruchomiłem, działa. Dzięki PLC_00
    Ja też miałem tylko wypróbować Vicare ale płacę już kilka miesięcy . Dobrze że jeszcze zmiana temperatury na kotle nie wymaga opłat . Taka mało przyjazna jest polityka firmy Viessmann . Przy wymianie kotła podziękuje za to w odpowiedni sposób .
    Dom : Przy alabastrowej 20 . 115 m2 powierzchni użytkowej. Ocieplenie : Elewacja 15 cm knauf 0,32 , dach/poddasze 30 cm roockwool , podłoga 15 cm knauf 0,32 . Wentylacja grawitacyjna. Ogrzewanie : Vissmann 100w B1HF. 100 % podłogówka + regulatory pokojowe Salus Quantum SQ610. Okna trzy szybowe Oknoplast winergetic premium . Rodzina 2+2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony