dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jenny Blue

    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    5

    Domyślnie Smród ze ścian po gładzi

    Dzień dobry.
    Proszę o pomoc co zrobić w takiej sytuacji jak w tytule? Wczoraj przeczytałam cały wątek dotyczący smrodu ze ścian, ale to w wiekszości były opisy róznego rodzaju odorów już po POMALOWANIU (octowy albo coś jak kocie siki)..
    U mnie jest inna sytuacja - fachowcy w czwartek położyli gładź w całym pokoju, wczoraj miało to schnąć i dzisiaj mieli przyjść zacierać.Już w czwartek po ich wyjściu zaczął do mnie dolatywać jakiś dziwny zapach. Skojarzyło mi się to ze zdechłą myszą. Syn okreslił to jako zapach 10 - dniowych uzywanych skarpet
    Odwołalam na dziś fachowców. CzycCzekać aż to porządnie wyschnie? Jest szansa,że ten zapach zniknie? Ewidentnie smród wydziela sie ze sćian, w każdym miejscu gdzie sie przyłozy nos jest to bardzo wyczuwalne.
    Użyte były te 3 materiały (zostały opakowania), nie wiem w jakiej kolejności, bo z fachowcami się od tej pory nie widziałam. - Gipsar start & finish masa szpachlowa Atlasu, Snieżka grunt uniwersalny Akryl -Putz oraz jest jeszcze opakowanie gładzi szpachlowej w wiaderku Master. Wcześniej robili sufit podwieszany GK, jest już gotowy do pomalowania i wszystko było i jest z nim ok (żadnych odorów). Co robić? Czy mam w poniedziałek mówić fachowcom, że mają zedrzeć tą śmierdzącą warstwę?
    Z takim smrodem pokój będzie nie do użytku, mało tego woni to na pół domu

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Zawołaj fachowców i zapytaj dlaczego śmierdzi ich dzieło.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Snieżka grunt uniwersalny - chyba to najczęściej było obwiniane

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jenny Blue

    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Snieżka grunt uniwersalny - chyba to najczęściej było obwiniane
    Dziękuję. Też mam takie podejrzenia po lekturze innego wątku.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jenny Blue

    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    A w ogóle sprawdzam teraz dokładnie opakowania i na opakowaniu gruntu Snieżki nie ma nigdzie daty ani wazności,ani produkcji, choć na ich stronie pisze, że data ważności 12 m od daty produkcji. Na gładzi Atlasa data ok. Wiaderko Master w ogóle nie było otwierane,więc jest teraz poza podejrzeniami. Ciekawe w takim razie czy fachowcy nie przywieżli jakiegos swojego zleżałego gruntu, co im został z innej budowy...(usunęli jakoś datę i mysleli, że to przejdzie?)
    Ostatnio edytowane przez Jenny Blue ; 25-11-2023 o 16:12

  6. #6

    Domyślnie

    jeśli masz opakowanie gruntu, to powąchaj czy stamtąd zalatuje?
    jprdl, żeby o tym światu pisać.

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jenny Blue

    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    jeśli masz opakowanie gruntu, to powąchaj czy stamtąd zalatuje?
    jprdl, żeby o tym światu pisać.
    A co w tym dziwnego? Ludzie tu szukają rozwiązania różnych problemów związanych z budową. Jak ci nie pasuje to nie czytaj.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jenny Blue Zobacz post
    A co w tym dziwnego? Ludzie tu szukają rozwiązania różnych problemów związanych z budową. Jak ci nie pasuje to nie czytaj.
    Czytam, bo to dziwne. Masz w ręku opakowanie i brak ci pomysłu co z tym zrobić. Chociaż, już przestaje być dziwne.

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jenny Blue

    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Czytam, bo to dziwne. Masz w ręku opakowanie i brak ci pomysłu co z tym zrobić. Chociaż, już przestaje być dziwne.
    Z opakowań nie śmierdzi. To chyba oczywiste. Pierwsza rzecz, którą robiłam to wąchałam wnętrza opakowań. Jak nie masz pomysłu, co zrobić to się przynajmniej hejtersko nie wcinaj w dyskusję PANIE MĄDRALIŃSKI

  10. #10

    Domyślnie

    to nie jest oczywiste, bo jak płyn gruntujący gnije, to śmierdzi również w opakowaniu, ale to tobie śmierdzi, więc co mi po tym.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony