dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Nieszczelne okno

    Po wymianie mechanizmu ze zwykłego na uchylny mam problem z drzwiami balkonowymi.

    Niestety mam cały czas nieszczelność w tych drzwiach (czuć wyraźny ciąg na dole pomiędzy futryną i drzwiami) mimo:
    - wymiany uszczelki,
    - próby doszczelnienia za pomocą uszczelek płaskich.

    Próbowałem i ja i firma, która się zajmuje uszczelnianiem.

    Nie chce już zimą dalej eksperymentować i chciałbym jednorazowo doszczelnić te drzwi przy założeniu, że na wiosnę zdejmę to uszczelnienie.

    Co mogę użyć (silikon, pianka, ..) i jaki, aby definitywnie uszczelnić te drzwi, ale ich nie zniszczyć - czyli na wiosnę będę mógł zdjąć to uszczelnienie.

    Chcę na wiosnę spróbować jeszcze raz z porządnymi uszczelkami, a jak to nie zda rezultatu zastanowię się nad wymianą drzwi.

    Z góry dziękuje.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Poszukaj firmy która się zajmuje serwisem okien. Uszczelniacze pchają te uszczelki bez opamiętania (bo to szybki i dobry zarobek) a często efekt jest odwrotny do założonego. Za grube uszczelki nie pozwalają dobrze dolegać skrzydłu do ramy i niszczą okucia !

    Ciężko zgadnąć dlaczego masz przewiew. Może przeszkadza uszczelka, może ktoś wymieniający mechanizm nie dał wystraczająco elementów ryglujących, może coś się urwało, może źle jest przykręcone.
    Możesz zrobić zdjęcie / filmik otwartego okna tak by było widać wszystkie okucia i zaznaczyć gdzie dokładnie wieje?

    Ps. Uszczelnienie drzwi pianką definitywnie je zniszczy. Możesz okleić je srebrną taśmą.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony