dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Woda za dylatacjami

    Witam, mam takie pytanie.. ostatnio w domu zauważyłem, że za dylatacjami posadzki jakby skrapla się woda, jest tam wilgotno. Dom jest ocieplony, ale jeszcze nie ogrzewany, sporadycznie jakaś nagrzewnica chodzi jak ktoś coś na budowie robi. Czy to normalne zjawisko ? Wilgoć ta jest tylko jakby na zewnętrznych ścianach domu, w środkowych ścianach takiego zjawiska nie ma, dodam, że ta wilgoć jest tylko do wysokości jakby dylatacji i wyżej nie idzie. Jak ściąłem, dylatacje w jednym miejscu to jakby ustało i tynk za dylatacją wysechł. Myślicie, że to wina braku wygrzewania jeszcze domu i tego, że okna są zamknięte i nie wietrzy się w budynku aktualnie ? Zrobiło się to teraz w ziemie, w lecie nie było takiego efektu, tak jakby różnica temperatur i woda się tam skraplała.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Normalne - w ścianach masz setki litrów wody technologicznej użytej w czasie budowy i zero wentylacji aby ją z wnętrza usunąć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony