dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kostka brukowa

    Witam,

    mam zdjętą kostkę brukową i położony przewód elektryczny w peszlu. Zadanie polega na wlożeniu przewodu pod kostkę i ułożenie kostki w tych miejscach. Długość kostki do ułożenia ok. 22 mb, szerokość 2 kostki. Podbudowa piach, nie było zaprawy z cementem i kostka jest na piachu więc wykopanie dołka na przewód to jak kopanie w piasku. Załączam zdjęcia. Proszę o szacunkowy koszt ile kosztuje taki zakres prac

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1704446305668a.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	467630Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1704446305637a.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	467631Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	467632Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1704446305651a.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	467633.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.346

    Domyślnie

    Do takiej roboty to żadna wieksza ekipa nie przyjdzie, conajwyżej pan Heniu z wynajętą zagęszczarką. Najlepiej zrób to sam. Najpierw wkop peszel a jak będziesz mial w miare zakopane to poukładaj kostke tak żeby wystawało okolo 1cm i wtedy wynajmnij sobie zageszczarkę na 1 dzień. Ja bym usunał dwa ostatnie rządki przy obrzeżu, najmniej bedzie widać.
    Generalnie odradzam aroty i peszle do takich zastosowań - po prostu kup kabel ziemny, nic mu nie bedzie nawet kilka cm pod kostką - będziesz mial o wiele mniej kopana i równiejszą kostkę potem.
    Jak już koniecznie chcesz arota to podziuraw go co kilkanaście cm bo jak się woda dostanie to już nigdy nie wyjdzie, a wierz mi że woda w końcu się tam dostanie Ostatnio jak odkopałem taki peszel u szwagra i przebiliśmy go to fontanna wody poszla na metr do góry..... wyobraź sobie co się dzieje z tym kablem w peszlu jak ta woda zamarznie.
    Ostatnio edytowane przez dwiecegly ; 05-01-2024 o 14:30

  3. #3

    Domyślnie

    Ok, ale jeśli miałby przyjść taki Pan Heniu z wynajętą zagęszczarką, ile może taki Pan wziąć za to zadanie za robotę bez ponaglania Pana Henia ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony